BMW R 1150 R (2004)

Vlastník Lavra
Vloženo 26.12.2018
Aktualizováno 26.12.2018

Koupí klasického boxera od BMW jsem si splnil dětský sen

Motorka koupena od FIRMA:Bohemiabike (Trutnov)

První dojmy - Koupí klasického boxera od BMW jsem si splnil dětský sen. Majestátně vyhlížející klasika v provedení boxeru s kultivovaným projevem, jízdními vlastnostmi s hrudníkem dmoucím. Námluvy probíhaly ostýchavě. Kroužili jsme okolo sebe poměrně dlouho. Nejvíce mi trvalo si v hlavě srovnat, že i motocykl barokních tvarů se může na silnici chovat s lehkostí laně. V momentě když jsem začal Regině plně důvěřovat, užívám si průjezdu zatáček mnohem více, než na začátku.

Splnil jsem si svůj dětský sen.

S Reginou jsem najel 2500 km. Zakoupil jsem ji ve špičkovém stavu. Vše funguje jako nové. Mentálně mi trvalo nějakou dobu si zvyknout na mohutnou hruď stroje a vyšší váhu. Dříve jsem jezdil motockyly, které byly řádově o 30 kg lehčí.

Nikdy jsem nedal na recenze, či hodnocení uživatelů. Pravdou zůstává, že většinu poznatků, které jsem postupně načerpal, se shodují s recenzemi, o kterých jsem se dočetl (vzhled, těžiště, jízdní vlastnosti, spotřeba).

Díky Regině jsem si uvědomil, že na delší cestování ve větších rychlostech je zapotřebí jiného stroje, jako např. BMW K 1200 GT. Jízda po dálnici, či silnici I. třídy za vyšší rychlosti, kdy se hlava v helmě vyvrací směrem vzhůru, není vážně příjemným zážitkem.

Piki
Piki napsal 29.12.18 v 10:26 9b.

Pěknej stroj a hlavně boxer to je srdcovka i pro mě...

PanKlobasnik
PanKlobasnik napsal 27.12.18 v 15:09 10b.

Moc hezka. At Ti dela jen radost .