Kawasaki ER 6F (2010)

Vlastník Vitous
Vloženo 21.12.2018
Aktualizováno 21.12.2018

Versáč byl trochu lepší ale chtěl jsem nižší motorku.

První dojmy - První dojmy byli trochu rozpačité neb jsem to porovnával s Versysem a ten měl jízdní vlastnosti lepší.Po roce jsem si zvyknul a je to docela fain motorka.už jsem trochu starší rok výroby tak mě šestka vyhovuje.

Doplňky na motorce - Laďák Leo Vince,nosič a zadní kufr,rozšíření zrcátek,zvednuté řídítka,automatické mazání řetězu a zakázkové sedlo.

Je to hodná motorka.Mám tam laďák od Leo vince tak má krásný zvuk.Dvouvál dobře brzdí motorem.Nepadá tak do zatáček jako versáč ale přesto se na ní docela cítím dobře.Brzdy jsou tak střední ani špatné ale ani žádná bomba.O abs skoro nevím.Motorka je typická silnice tak že žádný terén.Zvládá docela dobře i rozbité okresky jen je to trochu nepohodlné.Mám nastavené zadní pružení docela na tvrdo protože se mě zdá že má takto lepší jízdní vlastnosti.Mám na ni zakázkové sedlo tak se já i baťůžek cítíme docela dobře i při cestách nad 300 km.Na moto Není moc dobře vidět do zrcátek tak jsem to vyřešil jejich rozšířením od sw motech.Ochrana proti větru je dobrá tak do 120km/h pak už nic moc asi koupím turistické plexi.