Triumph Tiger 1200 (2015)

Vlastník Kelišová1
Vloženo 19.12.2018
Aktualizováno 26.12.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 20 záznamů

JPechy
JPechy napsal 13.02.19 v 06:31 10b.

supr a kolečkama dolů

speroure
speroure napsal 02.01.19 v 23:40 10b.

Krásný to bike!! Přeji mnoho km!

nevo7 napsal 26.12.18 v 14:36

Fakt to nepustí, ten posledný link, čo som Ti dal. Je to XR, mal 3stupňovú trakčnú, tempomat, hlavný stojan a nastaviteľné plexi. XC sa ani červené nerobilo, niekto niekde spravil chybu.

Kelišová1 napsal 26.12.18 v 13:10

Dal jsem jen Explorer. Foto techničáku ti klidne poslu. Druhý týden v lednu jdu si Triumphu na garanční,pak napíšu přesný výpis podle VIN

Kelišová1 napsal 26.12.18 v 13:06

Už jsem to psal,jen jsem opsal techničák. Verze XR měla tempomat?? Já ho mám

nevo7 napsal 26.12.18 v 12:32

A oprav si ten nadpis motorky, model 2011, možno 2015 a XR.
Len v dobrom, lebo fakt je tu zbytočne zavádzať iných, čo to budú sledovať, prípadne si vyberať motku podľa recenzií členov.

Kelišová1 napsal 23.12.18 v 11:34

Jinak jsem včera odzkoušel tempomat a je to hodně nezvyk

Kelišová1 napsal 23.12.18 v 11:32

Díky,máš recht. Finance bych asi dokupy dál,ale počítám,že mě ze začátku urcité situace překvapí ( přece jen je to jiné ježdění než supersport),tak ať mi raději spadne tohle než nové😀 Člověk by měl být realista. Ale na novou dojde casem

Freedom666
Freedom666 napsal 23.12.18 v 10:12

...příště kupuj nový stroj a nemusíš tady číst dohady, co máš za typ...😉..motorku máš hezkou, ať máš xr, nebo x-cokoliv...ať ti slouží!

Kelišová1 napsal 21.12.18 v 11:31

Nestačím zírat,čeho všeho se dá všimnout. Já jsem v tomhle fakt jiný. Jen mě zaráží ten techničák. Je tam 78kw(pro Francii škrcene,to už jsem ověřoval v Triumph Praha-ale na garančce to otevřou v rámci garance),a je tam XC. Tak buď u dovozu udělala úřednice chybu,nebo to mají Frantici jinak

nevo7 napsal 21.12.18 v 10:36

Nejak ma zmiatli obrázky z google a vyhľadávanie podľa rokov.
Tak ešte raz a dúfam, že naposledy. Máš model 2011-2015 a XR /z toho roku je na nerozoznanie od XC, ale ako sa písalo, ten má špajle/. Sedí aj farba, červená bola len v XR. Tuto to máš podľa rokov, modelov:

Sorry, tie príspevky nižšie už neopravím, nevšímať si.

nevo7 napsal 21.12.18 v 10:16

Podľa fotiek modelov, je to fakt XC 2016. Sedí poloha predných smeroviek, farba stupačiek, nápis Triumph, farba vidlíc, brzdové strmene /Triumph, XR už malo Brembo a radial/. Otázka je, prečo tam más disky, keď mali byť špajlové kolesa. Na model 2018 Triumph takú možnosť z konfigurátora nemá /že výmena špajli za disky, skôr to býva naopak/. Či to bolo možné v 2016 neviem, alebo prečo to niekto menil?

nevo7 napsal 21.12.18 v 09:56

Takže som sa na to pozrel a máš XC, ale sú tam výhrady, že prečo.

Kelišová1 napsal 21.12.18 v 09:05

Barva je krásná,nicméně já i žena bychom chtěli bílou. Snad za tři roky budu taky kupovat novou,tak ta už bude bílá. Jinak už 2x ležela,vpravo i vlevo. Ale pro mě to jsou nepodstatné věci. Pro mě bylo důležité,že sedeli km a není tam propadnuta. garance. Chci na ni především jezdit a ne ukazovat sousedům,takže odřený padák,kryty rukou a škrábanec na výfuku jdou mimo mě.
A proč mě zrazujete od Ukrajiny? 12 let jsem jezdil kamionem sovětské republiky a pak 3 roky na Ukrajině pracoval. Znám jazyk.mentalitu,co si můžou a nemůžou dovolit policajti,atd. Pro mě ideální destinace na výlet

Kelišová1 napsal 21.12.18 v 08:48

Tak kluci,ať nevypadam jako úplný nýmand potom na cestě - jaký je rozdíl mezi XR a XC? A proč mám v techničáku XC? Úřední chyba?

Freedom666
Freedom666 napsal 21.12.18 v 08:33 10b.

Pěkný stroj a ta barva super! Mám to stejné, 2017 jen v bílé... ten tempomat ocenis na dálnici, já mám verzi XR, a fakt dost chybí...S motorkou budeš jistě spokojený 😉

Pete23
Pete23 napsal 21.12.18 v 07:56 10b.

krásná, ať slouží měl jsem starší model jako máš ty a momentálně sedlám ročník 2017, kdy jsem kupoval v akci, jelikož byl "doprodej" kvůli nástupu nových modelů (2018).
jak píšou kucí, hmotnost je znát, ale jakmile ji dostaneš do pohybu otáčíš se sní na pětníku samozřejmě motorka je určená na šotolinky maximálně, víc je už trápení obou (jezdce i motorky).
Pokud se chystáš na nějaký ten terén okamžitě prodej ty origo plasťáky, vím o čem mluvím...
Ještě jedna maličkost, je to opravdu XR

Prasoper
Prasoper napsal 20.12.18 v 20:12 10b.

Tigřík je fajn, ale rozmyslel bych si tu Ukrajinu
PS: žádný kompromis to není, je to velká cestovní mašina, navíc s pořádným motorem

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 20.12.18 v 11:47 10b.

nevo7
nevo7 napsal 20.12.18 v 09:39 10b.

Aby som ťa nesklamal. XC ma špajle, toto bude XR. A ovladateľná, no neviem, 270 kg je dosť a musí to byť cítiť, neviem si to predstaviť mimo cestu. Ale pekná motorka so super výbavou /mňa fakt pri tom odradzuje ta váha - ideál je 200kg a všetko ostatné sú kompromisy/.