KTM 990 Adventure / S (2006)

Vlastník vaypor
Vloženo 19.12.2018
Aktualizováno 5.6.2020

Vloženo: 14.06.2019, Uskutečněno: 14.06.2019, Zhlédnuto: 24x

Jel jsem na jednu akci a nějak se mi na ráfcích objevily chlupaté gumy Předek standard 90 ale zadek 140. První seznamování probíhalo jak první taneční. V prackách máte něco senzačního, ale zábava nic moc. Navíc zadní tlumič dostal poluce a vytekl Tlumiče jsem nechal udělat a dneska jsem to po dlouhé době vytáhl znovu. Mezitím jsem měl možnost jezdit na silničních gumách a jezdil jsem dost i na kole. Takže přitvrdit zadek, benál, fouknout na 2 a 2.4 a pryč z města. Gumy hučí od 50 jak vrtulník a já odlétám do říše snů Odbočuji z asfaltu a sleduju nechápavý pohled řidiče fábky "Kam to jedu, když tam přece nic není " Je Mám to najetý z kola a tak vím o kamenech, a kolejích, a bahínku, a potoku a ... ty vole ... všechny ty kopce, kde potím krev, a pot mi kape na brejle, tak řeším pravím zápěstím ... jo taková onanie Užívám si hupy, kořeny, koleje. Podvozek Ska 245mm to všechno přežvejká a já v řídítkách o ničem skoro nevím. Rovinky se snažím jet jak kopce a užívat si smyků v zatáčkách. I z kopce to jde, ale přece jenom celoodpružené kolo s karbonovým rámem je o 200kg lehčí a lépe se vodí Ale i tak mě překvapuje, jak skvěle podvozek bere nerovnosti a hlavně kameny, kterým se na kole vyhýbám, teď jedu na přímo. Už je tma a tak to stáčím domu. Když slezu, tak mě nejvíc bolí držka - chechtám se ještě za 30min v hospodě.
Navíc jsem měl možnost dneska testovat helmu SHIRO MX 917 ... za mě supr. 4 990,- za helmu s karbonkompozit tkaninou je nesmyslná cena a tu helmu na šišce necítíte ... cca 1050g. I Míra Lysí ji teď vozí na enduro.

• Akrap + filtr Sprint + přemapování

Dneska jsem se byl kousek projet. Mám Akrapoviče + tenhle filtr + přehranou mapu. Motor pěkně táhne v celém rozsahu. Pod 3 tis se v pohodě dá přidat plyn a ono se to "sebere". Neni to nic radostnýho, ale bude to uživat

Vloženo: 27.01.2019
    Uskutečněno: 27.01.2019