Kawasaki ZX-6R Ninja (2003)

Vlastník -ChoRchE-
Vloženo 17.12.2018
Aktualizováno 17.1.2020

Když jí miluješ není co řešit :)

První dojmy - Motorku jsem si koupil (2017) od pána v Německu za 4500eur (já vím každý by si řekl, že jsem blázen, ale motorku si chci nechat a chtěl jsem fakt top kousek a to tohle byl). Stála mu několik let v garáži, ale když jsem jí viděl věděl jsem, že se vyplatilo čekat a nekoupit ty paštiky co u nás prodávaji za 75-85 tisic, protože pokaždé tam bylo něco a nikdy to nebylo ani zdaleka jak jsem si přál.

Motorka oproti předchozí MT-07 měla úplně jiný posez na což jsem si chvilku zvykal. Nakonec se ukázalo, že studium medicíny mě stejně přecijen převálcovalo a musím jí prodat, protože v roce 2018 jsem najezdil 500km a říkám si, že je jí škoda nechat jí doma a upřímně mnohem víc bych využil auto.
Přešel jsem potupně na skůtra a motorku s těžkým srdcem prodávám :( snad se třeba jednou k jedné stopě vrátím, ale teď pro ní na pár let nebudu mít vůbec čas ani prostor. Proto budu rád pokud poslouží někomu stejně dobře jako mně.

-ChoRchE-
-ChoRchE- napsal 26.12.18 v 00:30

Je to tak, bohužel. Motorku nechám někomu jinému já už jsem na to starej 😂

9mm
9mm napsal 19.12.18 v 09:03 10b.

Pěkný stroj, super stav. Pokud tu medicínu doděláš a uvidíš v nemocnici ty rozsekaný motorkáře, ale hlavně ty co jeli slušně a někdo je sejmul, tak se s největší pravděpodobností do jedné stopy nevrátíš. (dcera když dodělala vysokou, tak řekla, že už na CBRo nesedne a motorku přenechala bráchovi, ale řekla mu, že má o něj strach).
Špičkové zdravotnictví je docela adrenalinový sport a ukončil bych to přibližným citátem dcery přítele (záchranáře) "NEBERTE ŽIVOT PŘÍLIŠ VÁŽNĚ, STEJNĚ TO NAKONEC NEPŘEŽIJETE"