Kawasaki ER 6N (2016)

Vlastník TheArgon
Vloženo 13.12.2018
Aktualizováno 13.12.2018

Úžasný stroj ♥, 2vál tahá neskutečně krásně na dvojku klidně i to kilčo dá.

První dojmy - Motorka padla okamžitě do ruky, první dojmy prostě neskutečný jak mile přesedláte z dváci ještě 2t na něco takového je to neuvěřitelný pocit.

Motorku bych doporučil pro - Osobně si myslím že pro všechny :)

Doplňky na motorce - Aktuální doplňky některé nejsou vidět na fotkách: Koncovka Akrapovič se svody, nové CNC zrcátka, gripy, CNC páčky, chrániče CNC páček, pár samolepek, víčko expanzky, víčko od oleje, krátký držák spz, Hodně věcí jsem instaloval teď přes zimu 2018.

První věc byla že jsem chtěl něco novějšího.. Věděl jsem že existuje Er-6n ale věděl jsem jen o modelu do roku 2011. Jednou jsem na internetu zahlédl model 2012-16 a jak se říká byla to opravdu láska na první pohled, hned jsem si řekl tebe musím mít. Furt jsem vybíral obvolával různé inzeráty musel jsemnajít ER6n s 35kw abych jí mohl řídit s A2 těch je samozřejmě málo, nechtělo se mi řešit seškrcení tak jsem volal každý den na několik inzerátu. Odpovědi inzerentů: Nemá 35kw, už je zamluvená, bohužel už je prodaná, kdy se můžete stavit tak to nevím jestli vám jí mohu držet(bylo to asi 200km daleko..)
Chtěl jsem to už skoro vzdát a koupit si nějaké auto.. Jednou jsem se na záchodě podíval na tipmoto.. Pamatuji si to jako by to bylo dnes.. Se ukázal inzerát 35kw + origo akrapovič se svody, 30km daleko, dobrá cena málo najeto apod.. Okamžitě jsem zavolal domluvily jsme se na další den. Sebrali jsme se hned druhý den a jeli se na ní podívat bylo hnusně pršelo bylo mi jasné že se neprojedu ale musel jsem jinak by mi jí někdo vyfoukl.. Přijeli jsme na místo určení pán moto nastartoval u sebe v garáži a ten zvuk a ten pocit toho že by to mohlo být moje byl k nezaplacení do dnes na to vzpomínám.. dohodli jsme se že jí beru udělá technickou a všechny papíry a přiveze mi jí přímo před barák byla z *francie*.. 2 dny na to jí přivezl hned jsem si jí projel nebudu říkat že jsem nejel ve vesnici 120.. :D Ale ten pocit byl k nezaplacení.. S motorkou jsme si okamžitě sedli.. To byl můj menší příběh teď to co vás asi bude zajímat více:
Zkušenosti: Jízda suprová, motor tahá dobře dvouhrnek co víc říct.. brzdy už několikrát jsem měl namále ABS funguje neskutečně dobře.. Ovladatelnost myslím že dobrá při nižších rychlostech si sní jde dobře pohrávat, spolujezdec = žádná stížnost..
úložný prostor lékárnička se tam vejde.. Spotřeba 6-9l za ten požitek to stojí!!!
Už jsem párkrát něco rozebíral.. Myslím že KAWASAKI dělá svoje motorky neskutečně dobře.. Všechno se rozebírá jednoduše ke všemu dobrý přístup.
jel jsem na ní v kuse asi zatím jen 100km ale necítil jsem žádnou bolest zad/zadku/rukou myslím že motocykl jakož to naháč bude na středně dlouhé trasy v pohodě.

speroure
speroure napsal 02.01.19 v 23:42 10b.

Krásná žabka!

chuck.zbozi
chuck.zbozi napsal 17.12.18 v 15:16 10b.

Krasavice

TheArgon
TheArgon napsal 16.12.18 v 16:42

Díky všem

mirapulec
mirapulec napsal 16.12.18 v 15:36 10b.

Dobrý nákup ze záchodové mísy Vypadá úžasně.Tak ať slouží

Ales600
Ales600 napsal 16.12.18 v 11:29 10b.

Pěkná ať slouží