Yamaha XJR 1300 (2007)

Vlastník LiborV
Vloženo 11.12.2018
Aktualizováno 31.10.2022

Krásná silná motorka, která i za dvacet let bude vzbuzovat zájem. Prostě klasika s velkým vzduchem chlazeným motorem. Jako bonus modrá metalíza kterých není úplně zas tak mnoho.

Yamaha V MAX: Nebylo možné sehnat pěkný kousek který by byl neposkvrněn kutilem, za normální peníze a dobrý rok výroby.

První dojmy - Nějaká neviditelná síla se mě snažila po celou dobu akcelerace z motorky strhnout. Křečovitě jsem se držel a myslel jsem, že řidítka ohnu, tak ještě pro jistotu jsem ji pevně svíral koleny. Sedadlo hrozně klouzalo, což jsem vyřešil detailingovým sprejem přímo na ošetření koženky na motosedla. Perfektní relax. K rodině se vracím odpočatej a vysmátej. :-)

Motorku bych doporučil pro - Má to hmotnost, má to výkon. Určitě je to pro někoho, kdo má bohaté zkušenosti s jednou stopou...

Doplňky na motorce - Laďák Laser DuoTech. Širší řidítka. Sportovní vzduchový filtr K&N YA-1308. Padací rám Fehling 7511. Plexi Puig 0869H. Tlumič řízení Ebay. Nerezový kryt-chránič chladiče oleje. Nic jiného nechystám. Už z výroby vyjela dokonalá!

Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později. Doplním později.

tanoz
tanoz napsal 21.03.20 v 10:29 5b.

Později doplním.