Triumph Street Triple R (2010)

Vlastník patrikbruzek
Vloženo 11.12.2018
Aktualizováno 11.12.2018

Prostě se na tom musíte svézt, aby jste pochopili, jak je tahle motorka zábavná.

Suzuki GSR 750: 4vál vs. 3vál. Úplně a jednoduše jsem přišel na to, že mi nesedne motorový projev 4válu.
Kawasaki Z800: 4vál vs. 3vál. Úplně a jednoduše jsem přišel na to, že mi nesedne motorový projev 4válu.
Yamaha MT-07: Docela mě lákala CP technologie, avšak myslím, že radši počkám na MT-09, až budu mít už víc zkušeností na porovnání.
Triumph Speed Triple: Na mou výšku (175cm) má vysoko posazené sedlo a je znatelně těžší.

První dojmy - Hned jak jsem nasedl na motorku a nastartoval jsem, tak jsem věděl, že je něco špatně. Stačili mi dvě, tři zatáčky a já hned poznal, že mě tahle motorka bude bavit. Ta lehkost, zrychlení, ovladatelnost, chuť blbnout ... Všechno to bylo znát na prvních pár metrech.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil jak začátečníkům, tak i zkušeným jezdcům, kteří hledají lehkou a hravou motorku.

Doplňky na motorce - Laděná výfuková koncovka Zard, padáky Rizoma

Motorku jsem koupil na zimu, abych měl na příští sezónu koně.

V průběhu roku a najetých kilometrů budu přidávat různé poznatky.

Peace a jezděte tak, jak lítá Váš anděl strážný!

Čadil
Čadil napsal 12.12.18 v 18:22 10b.

patrikbruzek
patrikbruzek napsal 12.12.18 v 17:37

Jako ten speed je hodně brutální Ještě navíc z roku 2010, kde máš plnejch 103Nm už od 3000ot/min Ale na mě moc těžkopádní no Mám radši lehčí a obratnější motorky

Brukev
Brukev napsal 11.12.18 v 17:54 10b.

Popsal jsi to pěkně, ale myslím že tě speed stejně časem nemine .
Jinak moc hezká motorka