Honda CRF1000L Africa Twin (2016)

Vlastník Bob4
Vloženo 9.12.2018
Aktualizováno 9.12.2018

Zatím zajíždím, přechod z cruisera Suzuki 1600 Marauder ( max spokojenost ), těším se na nové delší kombinované cestování silnice- lehčí terén.. :)

BMW R 1250 GS Adventure: důvod neuveden

První dojmy - Nový stroj, nové dojmy, jako první jsem si předělal stupačky, které mám zatím ve spodní úrovni ,dále nové kovové ochrany blastů. Dalším upravením bylo zvýšení představce řidítek, vše od SW zatím bez problémů, ještě uvažuji o nové polohovací řadičce. Jinak naprostá spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - Motorka si myslím je pro motorkáře ,, bez limitu ,, vypadá, že bude mít velký cestovatelký potenciál.

Doplňky na motorce - -kufry Givi, padáky, kryt motoru, o vyhřívaných rukojetích uvažuji

Chtěl jsem změnu, stávající motorka (Suzuki Marauder 1600) byla perfektní, ale na kombinované cestování mi připadala těžká. Jinak s Hondou začínám, uvidíme jak se vybarví :))
Ve vyžších rychlostech mi příjde plexi nizké, podívám se po nějakém nástavci, ale to až na jaře.
Dnes projíždka v dešti, na silnici standart, ale na polnačkách příjemný dobrodružství.

swatcz
swatcz napsal 13.01.19 v 01:19 1b.

Co to je za šrot? To je nějaká prdel ne ty fotky?

speroure
speroure napsal 02.01.19 v 23:46 10b.

Krásná Afrika! Přeji mnoho km

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 25.12.18 v 21:33 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 09.12.18 v 23:11 10b.

69šakal
69šakal napsal 09.12.18 v 20:35 10b.

Úplně ti rozumíme! Jsme v podstatě taky od cruiserů přes Varadera na tom podobně Hodně radosti!