Benelli TNT Sport EVO (2010)

Vlastník WenCa
Vloženo 9.12.2018
Aktualizováno 14.12.2018

Vloženo: 27.05.2019, Uskutečněno: 27.05.2019, Zhlédnuto: 28x

Protoze mam motorku na jezdeni a to i na velke vzdalenosti... A muze se kazdymu stat, ze "spadne ze stojanku"... A u TnT jsou ty chladice prilis na rane... Takze... Origo padaci spunty jsou opravdu dobry jen na pad na miste, jinak dokazou natropit vic skody, nez uzitku... Treba prasklou hlavu... Tak jsem se rozhodl vyrobit vlastni padaky s masivnim uchycenim do ramu. Celkem se ta konstrukce podarila zamaskovat, tak ve finale jsou to jen dva decentni nerezove oblouky

• Nordkapp na Benelli?!!!

Strašně dlouho jsem se skrz pracovní vytížení nedostal k psaní deníku, takže tady to je... Na základní škole, kde jsem slyšel o fjordech poprvé, jsem věděl, že se tam chci někdy podívat... Protože se v práci podařilo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.12.2019
    Uskutečněno: 01.09.2019
  • Retezovka

Protoze puvodni retezovka byla zrejme jeste original a uz to mela za sebou, tak probehla vymena. Dopral jsem Benellce top rozetu Supersprox Stealth a dale nejvyssi radu retezu od CZ, tedy typ SDZZ |-)

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.05.2019
    Uskutečněno: 28.05.2019
  • Upgrade brzd

Od doby, co jsem vymenil ovladani spojky za hydrauliku mi par lidi reklo, ze mi ted nesedi barva pacek, ze mam jednu stribrnou a druhou cernou... No, tak jsem tu brzdovou packu vymenil za cernou... A i s packou jsem vyme

Vloženo: 10.05.2019
    Uskutečněno: 10.05.2019