Aprilia Mana 850 GT (2009)

Vlastník Prtko
Vloženo 7.12.2018
Aktualizováno 7.12.2018

Hodna teta.Super na vyjizdky i delsi cestovani.

BMW R 1100 S: Konstrucne zastarala.a byl by to uz treti nemecky motocykl.

První dojmy - Ergonomie ok.Zbytek zatim za 1.Mam na ni najeto par tisic a je to muj 10 motocykl za 18 let.Snad jsem ho odhadl spravne a "hodna teta" nikoho neurazila.

Motorku bych doporučil pro - Zacatecnici oceni jednoduchost ovladani a rezimu jizdy..a vyjezdeni jezdci si fakt odpocinou.Jako ja.Idealne jako druha moto na pohodove vyjizdky .

A ted nejake pocity...
Je to vazne hodna motorka ktera si necha libit lecos.Predni tlumice jsou mekci a pri brzdeni tedy zadny slagr..vymena oleje za hustsi by lecos vyresila.
Kapotaz kryje pred destem celkem solidne i pri me vysce 185cm.
Zvuk moc pekny na vyfuku bych nic neladil ani nemenil.
Trochu mne trapi predni brzdove plovouci kotouce ktere na dlazkach a nerovnostech vyluzuji zvuky jako by se rozpadala motorka.
Takze vymena nutna..maji skoro 50t.takze celkem pochopitelne nejsou uz v nejlepsi kondici.
Tankovani pod zadnim sedadlem take obcas nazlobi a to hlavne kvuli nutnosti ho odemykat nad spz.
Jinak chvalim schranku v miste obvykle nadrze.Vejde se tam toho plno a i helma se tam fakt da nadupat.Navic ma osvetleni a zasuvku.
Celkove mam z motocyklu dobry dojem a zvykl jsem si na nej behem prvnich par kilometru.
Kdo chce neco privetiveho na cem se daji zajet slusne kratke zatackovite trasy ale i dlouhe treky za hranice EU tak tuhle potvurku doporucuju.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 07.12.18 v 22:10 10b.