Jawa 350/634 (1975)

Vlastník hany26
Vloženo 6.12.2018
Aktualizováno 6.12.2018

Totál okapová verze v klinické smrti, ale má doklady tak zbytek je jen detail a práce.

První dojmy - Padla hned do oka, první model 634 se světlem z kalifornie. Stav zoufalý ale vím co mám a že to bude už jen lepší. Všechno je totiž na opravu.

Motorku bych doporučil pro - Pro zatuhlé romantické cvoky

Doplňky na motorce - Žádné jen je vše dost zmršeno kutilem.

Tenhle typ je prostě jinej, tak obyčejně ošklivej až je krásnej. Určitě budu vědět že motorka bude OK,protože musím udělat FŠECKO... Barva bude jawácká klasika. Majitel udělal dovozovou stk a převod na mě,takže bez starostí. Už teď mě bolej ruce,ale těším se na klasiku zahalenou v modrém dýmu. Žádná modernizace nebude,zrcátko do řidítka, zapalování kladívkové zůstane, ráfky a výfuky jen v tovární kvalitě -žádnej lesk blesk taková prostě jawa nikdy nebyla (v té době) a provoz na M2T bude samožřejmě nutností.

novis79
novis79 napsal 07.12.18 v 21:26

Tahle první 634 je nejkrasnejší, taky ji mám.

witas
witas napsal 07.12.18 v 15:53 10b.

Super základ. Držím palce na renovaci. Je to super stroj, mě zatím nikde nenechala

hany26
hany26 napsal 07.12.18 v 12:34

K dotazu na řidítka. Jsou z MZ TS. Ctěl jsem je měnit za jawácké .ale zase koupím mz ts. Jednak proto že
v chromu stojí 490 kč a na jawu 1500. Oproti jawě jsou na nich alu objímky s páčkou a držákem přepínače. Oproti jawě je to o 100% lépe zpracované. Nebude to origo ale tuhle drobnost překousnu. Ještě uvažuju o alu ráfkách stejného tvaru a rozměru taktéž z MZ.