KTM Freeride 250 R (2015)

Vlastník Sally06
Vloženo 5.12.2018
Aktualizováno 7.8.2019

Absolutní dominance!!!

Vloženo: 06.11.2020, Uskutečněno: 06.11.2020, Zhlédnuto: 186x

Kdyby uměly endura mluvit, tak si FREERIDE vytře se všema EXCéčkama prdel už ve slovní přestřelce natož, tak potom v terénu!!!

Brutálně, ale brutálně nechutným způsobem se mi vryl pod kůži a ta mrd...a mě nutí vjet tam kde by to nikoho nenapadlo, možná ani trialistu. Extrémně mě to baví! Díky úpravě výšky a naladění tlumičů si s ním můžu hrát a dělat co chci a přitom být stále v sedle, nemuset vysedat a nasedat, jak ocas, když se potřebuju otočit přes zadní kolo, teda když to ustojim Takže zase jsem u toho, že já, jenom já jsem ten nejslabší článek! Nikoli motorka, nikoli její podvozek, tlumiče nebo výkon, ale jen já!!! Kolikrát má ta ludra tolik výkonu, že ju nestíhám držet a utíká mi. Zkrátka, jak říkají kámoši nejezdím se projet, ale jezdím se mrdat!!! Došlo to do stádia, že sem se mrdal a teď už tomu říkají rovnou gangbang - prý jen já, FREEčko a mrtě popadaných stromů a bordela kde by nikdo, nikdy nešel ani s motoračkou Zkrátka není co dodat. Životní láska. nejsem schopen ji nahradit. Šlo by to, ale už bych nemohl jezdit gangbang!!! nebo mohl, ale šlo by to obtížněji a zbytečně bych 3x více padal na krátkou nohu...

• závěr=můj vývoj

Takže za prvé jsem musel dát origo lithiovou baterku, protože klasika startovala jen v létě. V horším počasí nemá klasická baterka těchhle rozměrů dostatečný startovací proud aby nahodila FREEčko. Můj vývoj s FREEčkem

Vloženo: 14.07.2020
    Uskutečněno: 14.07.2020
  • Po půl roce!!! Absolutní závěr!!!

Snad poprvé v životě jsem vyjel v těchto vedrech! FREERIDE stíhá naprosto v pohodě chladit a to sem skejsnul v kopci 20 min. kdy jsem poskakoval po metříku pomalu nahoru. Takže to má KTM krásně vychytané (y) Celou dob

Typ: Reportáž
    Vloženo: 26.06.2019
    Uskutečněno: 26.06.2019
  • konečně video!!!

Parádní pojezd na nových kopečkách za strašných podmínek. Za sucha to bude naprostá nuda. Teďka se aspoň s FREE tolik nenudim :-D B-) (y) https://www.youtube.com/watch?v=fGZzin7p5o

Vloženo: 02.01.2019
    Uskutečněno: 30.12.2018