KTM Freeride 250 R (2015)

Vlastník Sally06
Vloženo 5.12.2018
Aktualizováno 4.11.2022

Vloženo: 06.11.2020, Uskutečněno: 06.11.2020, Zhlédnuto: 37x

Kdyby uměly endura mluvit, tak si FREERIDE vytře se všema EXCéčkama prdel už ve slovní přestřelce natož, tak potom v terénu!!!

Brutálně, ale brutálně nechutným způsobem se mi vryl pod kůži a ta mrd...a mě nutí vjet tam kde by to nikoho nenapadlo, možná ani trialistu. Extrémně mě to baví! Díky úpravě výšky a naladění tlumičů si s ním můžu hrát a dělat co chci a přitom být stále v sedle, nemuset vysedat a nasedat, jak ocas, když se potřebuju otočit přes zadní kolo, teda když to ustojim Takže zase jsem u toho, že já, jenom já jsem ten nejslabší článek! Nikoli motorka, nikoli její podvozek, tlumiče nebo výkon, ale jen já!!! Kolikrát má ta ludra tolik výkonu, že ju nestíhám držet a utíká mi. Zkrátka, jak říkají kámoši nejezdím se projet, ale jezdím se mrdat!!! Došlo to do stádia, že sem se mrdal a teď už tomu říkají rovnou gangbang - prý jen já, FREEčko a mrtě popadaných stromů a bordela kde by nikdo, nikdy nešel ani s motoračkou Zkrátka není co dodat. Životní láska. nejsem schopen ji nahradit. Šlo by to, ale už bych nemohl jezdit gangbang!!! nebo mohl, ale šlo by to obtížněji a zbytečně bych 3x více padal na krátkou nohu...

• Vzpomínka

Rád vzpomínám na FREEčko, protože to byla motorka, která vyloženě nutila do co největších kravin! Díky němu jsme zase posunul level. Díky jeho maličkosti si člověk troufne fakt na všechno. Tohle je jen o strachu a o tom

Vloženo: 19.04.2023
    Uskutečněno: 19.04.2023
  • závěr=můj vývoj

Takže za prvé jsem musel dát origo lithiovou baterku, protože klasika startovala jen v létě. V horším počasí nemá klasická baterka těchhle rozměrů dostatečný startovací proud aby nahodila FREEčko. Můj vývoj s FREEčkem

Vloženo: 14.07.2020
    Uskutečněno: 14.07.2020
  • Po půl roce!!! Absolutní závěr!!!

Snad poprvé v životě jsem vyjel v těchto vedrech! FREERIDE stíhá naprosto v pohodě chladit a to sem skejsnul v kopci 20 min. kdy jsem poskakoval po metříku pomalu nahoru. Takže to má KTM krásně vychytané (y) Celou dob

Typ: Reportáž
    Vloženo: 26.06.2019