KTM Freeride 250 R (2015)

Vlastník Sally06
Vloženo 5.12.2018
Aktualizováno 7.8.2019

Deník motorky
Nalezeno 6 záznamů

• Absolutní dominance!!!

Kdyby uměly endura mluvit, tak si FREERIDE vytře se všema EXCéčkama prdel už ve slovní přestřelce natož, tak potom v terénu!!! :-X Brutálně, ale brutálně nechutným způsobem se mi vryl pod kůži a ta mrd...a mě nutí

Vloženo: 06.11.2020
    Uskutečněno: 06.11.2020
  • závěr=můj vývoj

Takže za prvé jsem musel dát origo lithiovou baterku, protože klasika startovala jen v létě. V horším počasí nemá klasická baterka těchhle rozměrů dostatečný startovací proud aby nahodila FREEčko. Můj vývoj s FREEčkem

Vloženo: 14.07.2020
    Uskutečněno: 14.07.2020
  • Po půl roce!!! Absolutní závěr!!!

Snad poprvé v životě jsem vyjel v těchto vedrech! FREERIDE stíhá naprosto v pohodě chladit a to sem skejsnul v kopci 20 min. kdy jsem poskakoval po metříku pomalu nahoru. Takže to má KTM krásně vychytané (y) Celou dob

Typ: Reportáž
    Vloženo: 26.06.2019
    Uskutečněno: 26.06.2019
  • konečně video!!!

Parádní pojezd na nových kopečkách za strašných podmínek. Za sucha to bude naprostá nuda. Teďka se aspoň s FREE tolik nenudim :-D B-) (y) https://www.youtube.com/watch?v=fGZzin7p5o

Vloženo: 02.01.2019
    Uskutečněno: 30.12.2018
  • druhý pojezd

Takže konečně byla nazuta přední zubatá pneu, veliký rozdíl :-D a byla namontováno nová baterka, klasická dolévací, kterou mi poslali z KTM Vlašim jakože reklamaci za origo lithiovou, protože ta mě nechala v lese, byla p

Vloženo: 27.12.2018
    Uskutečněno: 16.12.2018
  • První svezení

Bylo mnoho proměnných, ty hlavní jsou asi přední pneu origo trialka (dodali mi špatnou přední pneu) nechápu eshop pneumatiky-skladem.cz, jak můžou do faktrury a na lístek u pneu napsat správnou pneu a poslat úplně něco j

Vloženo: 10.12.2018
    Uskutečněno: 09.12.2018