Honda ST 1100 Pan European (1991)

Vlastník Domi_81
Vloženo 4.12.2018
Aktualizováno 4.12.2018

od prvního okamžiku zaujme červená barva která je originální od začátku, ano tu a tam malý škrábaneček, ale ten je i na mě. :D

Honda NTV 650 Revere: červená barva vs. flekatá

První dojmy - trošičku jsem zápasila s váhou ale dnes ... S motorkou jsem se po pár kilometrech sžila přeci jen jsem na motorce 7 let neseděla. :DDD Pro mne je to stroj ideální jelikož měřím jen 190cm. co se mi na motorce nelíbí? to není o motorce ale o dealerovi, nesnáším označení je to starý stroj - náhradní díly nemáme viz. boční deflectory.

Motorku bych doporučil pro - pro většinu vysokých lidí

Doplňky na motorce - USB zásuvky, Led osvětlení, čiré blikače, příprava na CB a radio, sluneční zrcátkové deflectory, na cestě deflector na plexi, teploměr,

trošinku těžší stroj, ale skvěle se ovládá, během cestování si člověk vychutná jízdu.

Valkyria1520
Valkyria1520 napsal 09.12.18 v 13:31 10b.

Dobrá voľba.

Lumen
Lumen napsal 05.12.18 v 09:25 10b.

super volba

raid
raid napsal 05.12.18 v 07:56 10b.

PE 1100 je super stroj na cestování, opravdu super. Taky jsem ho pár let měl. Ta strašlivá váha v kombinaci z úzkýma řidítkama je při manipulaci někdy nepříjemná, pro holku vcelku nečekaná volba a klobouk dolů před takovým výběrem. Nicméně jizdně je to pořád cestovatelský etalon, máloco se mu i jen přiblíží. Honda nikdy nemívala s ND problémy, toho bych se fakt nebál. Tak ať slouží a nikdy tě nepřetlačí - chce to pevnou ruku

rtin
rtin napsal 04.12.18 v 19:18 10b.

měl jsem ji 8 let, je to skvělý, bezporuchový, nadčasový stroj, budeš spokojená

Čadil
Čadil napsal 04.12.18 v 18:40 10b.

moc hezká,přeju spoustu kilometrů bez nehody