Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník _Křenda_
Vloženo 28.11.2018
Aktualizováno 28.11.2018

Super motorka, nikdy jsem si nemyslel že by se mi mohly líbit cestovní endura ale tato motorka mě opravdu oslovila.

První dojmy - Hned první jízdu jsem poznal, že patří ke mě, krásně se vedla do zatáček i ten výkon byl pro mě skokový, byly zkušenosti pouze se 125ccm, tudiž jsem byl překvapen jak krásně jede a jde přesně tam kam chci. Naprostá spokojenost

Motorku bych doporučil pro - Tento stroj bych doporučil lidem co chtějí cestovat nebo jen tak se projet kolem komína a zablbnout si.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, malé padáky, top case i boční kufry, polepy kol, ukazatel stavu baterie, přídavné světla, lišta s 12 V konektorem i usb na nabíjení, držák mobilu

Hledal jsem cestovní enduro na kterém bych mohl procestovat Evropu, hledal jsem něco na čem bych mohl jezdit jak sám tak i se spolujezdcem. Hledal jsem už ten "dospělý stroj" jelikož mám pouze řidičák A2 tak jsem vybíral i podle toho aby šla snížit výkonově.

Projížděl jsem mnoho inzerátů, videí a recenzí až jsem narazil na člověka Pavel Pondělík, který právě tento stroj vlastní a jezdí s ním neskutečné trasy, v tomto směru mě to dosti ovlivnilo právě ke koupi tohoto stroje.

V-strom mám už jednu sezónu, odjel jsem na něm zhruba 7 000 km, za tu dobu, nemám co vyčítat, tento stroj jede opravdu krásně i když ho mám výkonově snížený, tak i přes to táhne jak má, občas ten výkon chybí ale s tím jsem počítal. Za rok 2018 jsem stihl projet Vysoké Tatry, několikrát jsem byl na Slovensku, a mnoho výletů po ČR.

Na rok 2019 Plánuji výlet pravděpodobně do Rumunska nebo Albánie a někam na jih, ještě přesně nevím, snad to stihnu přes zimu naplánovat.

Časem se budu snažit doplňovat informace o zážitcích s V-stromem.

stavik
stavik napsal 08.12.18 v 09:00 10b.

Jojko
Jojko napsal 30.11.18 v 18:37

Jakmile na Stroma usedneš, tak tě dostane. Je to pohodlné, výkon stačí a dojedeš na konec světa.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 29.11.18 v 22:30 10b.

Labrada
Labrada napsal 29.11.18 v 21:42 10b.

Přeji mnoho spokojených km na tomto super stroji...

mirapulec
mirapulec napsal 29.11.18 v 18:20 10b.

Gratulace k pořízení. Já jí plánuju jako příští moto-bohužel nejdřív za 3 roky