BMW G 650 Xmoto (2007)

Vlastník milonovo
Vloženo 27.11.2018
Aktualizováno 24.2.2023

Vloženo: 24.02.2023, Uskutečněno: 24.02.2023, Stav tachometru: 28500 km, Zhlédnuto: 38x

Po čtyřech sezonách a cca jedenácti tisících velmi zábavnejch kilometrů, ve chvíli, kdy byla vyladěná přesně jak jsem si představoval, přišlo nevyhnutelný pnutí, co dál.
Logicky to samozřejmě nedávalo smysl, ale 4 roky jsem asi žádnou jinou neměl, což svědčí o tom, že je to fakt super stroj, nenáročnej a přesto zábavnej.
Zkusil jsem dát inzerát a ono to dopadlo, takže jsem začal vážně řešit, co dál. No a protože čekání s přikoupením dalšího válce a objemu na dobu, až dostanu rozum by byl nekonečnej příběh, tak se můžete, až něco najedu samozřejmě, těšit na recenzi R1200S... Přeju novýmu majiteli, ať mu dělá stejnou radost jako mě a sobě, ať tý změny nelituju, všechno proběhlo v zimě, takže zatím hodnotím jen vzhled a ten je parádní.

• Úprava airboxu

Další informace, kterou jsem při studiu zahraničních zdrojů pochytil byla, že je tady dost omezenej přístup vzduchu...To opět může potvrdit každej, kdo už měnil fitr, s originálním krytem je tam dírka jak do prdele a něj

• Výměna vstřikovače

Měl jsem na jaře dovolenou, bylo jak jinak, než úplně hnusně a protože jsem kvůli stále nehotovýmu centrálu nemohl ty puzzle složit, čuměl jsem do netu. Prolezl jsem německý forum https://g650x-forum.bmw-motorrad-portal.

• Změny a úpravy

Dlouho jsem nic nenapsal, ale mám nějaký nový postřehy, sice to při četnosti těhle strojů píšu tak trochu sám pro sebe (většina temat na foru jsou moje dotazy :) ) ale bude to z větší části platit i pro ostatní X modely