Yamaha YZ 250 (1998)

Vlastník SpálenáGuma
Vloženo 27.11.2018
Aktualizováno 16.10.2019

Mám z toho smrsknutý kule jen co si vzpomenu co to dělá :D Jo.. a má papíry.. je pocta to tady zmínit.. prošla už dost lidma, tak si podle mě zaslouží být jmenována jako asi první yz250 s papírama na téhle skupině..

Motorka koupena od Soukromý majitel.. veterán - celkem v pohodě... starší pán.. pohodové jednání.. motorku podržel, všechno proběhlo jak mělo..

KTM EXC 300: cenově jinde
Husqvarna WR 250: moc se mi nelíbí vzhledem..

První dojmy - Prodejce mi jí dovezl před barák, protože nechtěl abych na ní jel do garáže 50km vzdálené.. dneska se mu už nedivím... hlavně v ten den pršelo a motorka byla na drapácích.. 15minut jsem jí potom před barákem nakopával :D samozřejmě jsem do toho nekopal jak osel, jen jsem k tomu přicházel opravdu s respektem.. po chvilce snažení se začal vzduch plnit dvoutaktnim bordelem.. a pak už to jelo

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co chtěj mít vytahaný ruce, prázdnou peněženku a oblečení zajebaný od dvoutaktního kouře:)

Doplňky na motorce - docela dost kravin tam je..
plasty
kryty rukojetí
bla bla..

Vybral jsem si to proto jak to je hrozně nekompromisní motorka.. sice je starší, ale ten motor co v tom je je vostrej jak nevim co.. katana od Hatori Hanza :D... Je to hrozně lehký, má to 106 kilo s náplněma a 39kw v papírech.. jede to zuřivě... zvedá se to samo..
Má to opravdu přehnanou sílu :D.. je hrozná sranda s tím ejdzit po městě, nikdo nechápe že to je na značkách :D.. ani já pořádně ne..
motorku jsem dotáhl domů a celou rozhodil, dělal jsem skoro všechno až na spodek motoru.. nedělal, kontroloval a dělal jen některé věci.. Motorka měla údajně 14mth po Go což je podle válce asi pravda..
Jinak je vidět že dostávala asi celkem kouř, ale lidi co jí měli se o ní starali... Motorově je hodně dobrá bych řekl.. píst budu dělat někdy ted v zimě.. Jinak jí není co dodat..

Začínám jí už trochu dostávat do ruky a je to šílěná prdel s tím jezdit.. jak ve městě, tak v těžkým offroadu..
Cestovat... asi ne :D ale byl jsem na ní na 150km dlouhým výletě a v klidu.. až na to tankování..