renocar_unor

Ducati Multistrada 1100S (2007)

Vlastník colak
Vloženo 25.11.2018
Aktualizováno 25.11.2018

Neskutečný stroj, který toho zvládne opravdu hodně . A ta ovladatelnost nemá chybu prostě paráda . Překvapilo mě ,jak se dá na něm i cestovat a spolujezdec má opravdu hodně pohodlí .

BMW R 1150 R: Zklamání z jízdy a ovladatelnosti

První dojmy - No první dojmy byly opravdu zvláštní. Přesednout z Fezra 1000 na Ducati Multistrádu 1000 DS byla totální změna . Nešlo tak o rychlost ale o úplnou změnu stylu jízdy a vše přizpůsobit silnému dvouválci .

Motorku bych doporučil pro - ducati multistrada 1000 A 1100 je vhodné pro zkušenější piloty ale naštěstí dělají verzi 620 pro začátečníky .

Doplňky na motorce - Každá motorka se dá doplnit ta moje je doplněná cnc páčky , blastry ,padací rám, držáky alu kufrů, kufry Rambler, polepy ,zásuvka a držák navigace ,přídavná světla , předělané výfuky .

Tuto motorku jsem si vybral při rozhodování mezi BMW R1150R a DUCATI MULTISTRADA 1000DS a měl to štěstí, že jsem se mohl projet na obou motorkách po sobě . A bylo rozhodnuto Dukatka neskutečně ovladatelná a ten posez mě prostě sedl . A hurá měl jsem konečně svůj vytoužený dvouválec. No a už je ze mě DUCATISTA . JE to už pár let co jsem jí osedlal po prve a teď už mám třetí MULTINU 1100 S, první moto jsem naboural, ale né svou vinou, pak druhou multinu jsem prodal, žena řekla, že je těhotná, tak z ní byl dětský pokoj a nakonec jsem koupil Multinu 1100S no a ta je semnou do teď. Takže mohu říct a posoudit její vlastnost je to motorka, která má ráda střední pásmo otáček a tam se cítí nejlépe . Já na ní miluji okresky a ostřejší zátočiny tam si jí užívám nejvíce . Na cestování má trochu tvrdé sedlo, ale spolujezdec je na tom lépe, posez jak na gauči žádné kolena u brady a to platí pro oba spolujezdce, rovné záda. A do terénu bych ji teda moc nebral samo sebou zvládne polňačku , ale vždy je to na pilotovi co si s ní dovolí co neprojedu já jiní třeba zvládnou , samo že její vysoká stavba k tomu láká, ale kroska to není . NO co bych ještě dodal k servisu není to tak jak se říka je to motorka dobra a spolehlivá když se dodržují servisní intervaly tak to prostě šlape jak má a tak je to z každou motorkou . Ja mám tu svojí trochu upravenou, jelikož jsem měl uraz a operaci krční páteře a začalo mě vadit jak mě bere vítr za ramena a po delší jízdě mě bolí hrb. Tak jsem se pustil do přestavby přední masky a po čase udělal držáky alu kufru abych mohl cestovat padáky atd. A cestovat se dá na ní v pohodě já na ní procestoval BOSNU 2X CHRVACKO 2x ITALIE 1x POLSKO 1x SLOVENSKO a nikde mě nenechala . Přikládám dvě videa pro inspiraci .

Normik
Normik napsal 15.10.20 v 22:02 10b.

fatman
fatman napsal 02.12.18 v 19:09 10b.

Noóóó´...hodně zajímavá Multice
Taková Duc s KTM gesicht
Ale celek je parádní a hlavně, pokud ti to pomohlo s tou krční páteří, tak je to SUPER!
Tak ať dál dělá jenom radost a slouží věrně

Taliján
Taliján napsal 02.12.18 v 18:03 10b.

PEkny leseni, uplne to zmenilo puvodni vzhled, ale vypada skvele...10b

abbany
abbany napsal 02.12.18 v 10:24 10b.

hezkej obrňák

Bůček
Bůček napsal 01.12.18 v 10:29 10b.

Konečně krásná multice