KTM 640 LC4 Supermoto (2002)

Vlastník Pivopyj
Vloženo 21.11.2018
Aktualizováno 13.11.2020

Jednoválcovej dělobuch od KTM v tom bezstříkačkovým provedení.

První dojmy - Myslel jsem, že se poseru z toho jak to letí a že tohle nikdy neovládnu. Síla při pomyšlení na plyn, kotva při pomyšlení na brzdu.

Chtěl jsem slabýho choppera, ale tak nějak ranou osudu sedl jsem si na supermoto a totálně mu propadl. Tahle motka už není nejnovější a z elektro vychytávek má jen startér. Protože jsem nezkusil moc jiných motorek tak si myslím, že je ta moje vcelku silnej jedinec. Na plyn reaguje okamžitě, na brzdy taky. Teda na tu přední, zadek je mi přijde že tam je jen pro parádu při skládání do driftu. Mám na ní pár vejletů, ale především se prohaním městem. Při dálkách se nepříjemně projeví účel motorky a to si myslím je motání se v zatáčkách. Konstantní jízda není to co má ráda. Vibruje do kou.. ehm... prostě vibruje. Neodklání ani moc vzduchu takže už 130km/h je vcelku nápor na tělo. Nicméně jakmile se pohybujete nerovně a pracujete s rychlostí dostane se vám euforickeho pocitu z jízdy. Ta oranžová potvora si prostě přeje hrát. Točit, zrychlovat, brzdit, skákat a to pořád do kola... Velmi rychle jsem začal cestu zkracovat přes různý pole a lesy a i tam ji to baví... Takže, pokud se nebojíš silný motorky co má hodně ráda zamotaný silnice a ráda se prožene i vedle nich, neváhej ji taky zkusit.