Yamaha Neo's 50 (1999)

Vlastník BurnesOldman
Vloženo 21.11.2018
Aktualizováno 30.11.2018

Vloženo: 16.12.2018, Uskutečněno: 16.12.2018, Zhlédnuto: 30x

Zimu nemám rád od té doby co jsem zjistil že dárky nenosí ježíšek a já se budu muset finančně podílet ( ti co mě znají osobně dobře ví že jsem od přírody lakomej).
A taky to počasí není pro jízdu na skútru nejvhodnější a proto vzhledem k tomu že jsem si nedávno pořídil Yamahu Neos tak si čekání na lepší počasí zkrátím zimní údržbou. Na to jak je ten skutřík starej tak má málo najeto a je v překvapivě dobrém stavu. První co jsem zjistil bylo že gumy jsou 10let staré a tvrdé jak puk a ještě k tomu zadní stačí ujít za cca 5hodin, takže gumy jsem koupil nové a to City Grip které tedy trochu kloužou, ale zase neubejvaj a dlouho vydrží ( jsem lakomej), potom mi připadalo jakoby skútr řadil, takže mrknem na válečky a řemen a pak jsem rozebíral dál a dál a jak to momentálně vypadá je na fotkách.
Ještě se chci mrknout na olejovou pumpu, ale nemám stahovák na magneto ( je objednanej) a hned jak skončí období čekání na díly tak přijde to správné období nazvané Kurva kam tohle PATŘÍ

mamaha (0) napsal 17.12.2018 v 15:32

,,mám stejný stroj ale takhle jsem ho ještě neprohlížel,,,tak ať dobře jezdí,,,AHOJ

• Cesta za snem našeho mládí

Ahoj to že rád jezdím na svém 50ccm prskoletu píšu pokaždé a naštěstí jsem poznal pár stejně postižených kolegů, ale dnes začneme trochou historie. Za mého mládí (v minulém století) jsem jezdil na chatě na stoji Stadio

Vloženo: 09.06.2019
    Uskutečněno: 02.06.2019
    Tachometr: 19421km
  • NA PRSKOLETECH ZA DUCHAMA

Ahoj Vloni jsem se čirou náhodou dostal do skvělé skupiny JAWA 350 TOUR plné skvělých lidí, přesto že nemám a ani neplánuju pořízení Jawy tak mě tam trpí i s mým skútrem. Vloni na podzim jsem si pořídil tento super s

Vloženo: 01.04.2019
    Uskutečněno: 30.03.2019
  • Cesta na EK

Před přepsáním stroje na nového majitele(mě) je potřeba absolvovat evidenční kontrolu a proto jsem si zjišťoval ceny v okolí. V okolí mého bydliště jsou 3 STK a ceny mají plus mínus stejné a to 450Kč a protože jsem od př

Typ: Reportáž
    Vloženo: 24.11.2018