renocar_unor

Yamaha XT 600Z (1987)

Vlastník Alfonc
Vloženo 18.11.2018
Aktualizováno 18.11.2018

Asi nejhorší kup v mém životě. Ani jsem nedojel domů. A víc jsem spravoval, než jezdil

První dojmy - Kupoval jsem jí v době, kdy moc velký výběr nebyl. Byl začátek sezóny a inzeráty v ČMN, což byl tenkrát největší zdroj inzerátů, jsem poctivě obvolal a všechno hned prodaný. Až pak tahle Tenere. Jel jsem tam, koupil a pak byl smutný. Byla fakt hodně olítaná!

Když jsem musel prodat XL600LM, protože jsem neměl peníze a musel jsem koupit auto, abych mohl dojíždět do práce, slíbil jsem si, že hned jak něco ušetřím, koupím si XL znovu. Na jaře jsem už nějakou tu kačku zase měl a tak jsem hledal. Ale XL a to ještě mnou požadované LM, prostě nikde k sehnání. Takže jsem hledal náhražku a tou byla Yamaha XT 600 Z Tenere. Musím říct, že Tenere rozhodně nenahradila milované eLeMko. Koupil jsem špatný kus a celou sezonu jsem opravoval. Sice mě dovezla na Grossglockner a Kaprun, ale cestou zpět, asi 3 kilometry od baráku, povolilo těsnění pod hlavou, vylítal olej a mázlo se to. Prostě na ní nemám zrovna dobrý vzpomínky. Byl to prostě špatný kus, ale i tak jsem si cítil lépe na Hondě.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 19.05.19 v 08:45 10b.

Tři km od baráku je dobrý to se dá dotlacit. Horší by bylo, kdyby se to stalo v alpach

Prasoper
Prasoper napsal 18.11.18 v 11:12 5b.

Koupit mermo mocí nějakou paštiku a mít pak odvahu jet na tom někam do Alp... to je slušný O motorce to svědčí jediné a to, že se s motorkou nikdo moc nemazlil.

p.epanica
p.epanica napsal 18.11.18 v 10:19 10b.

Někdy i špatná zkušenost k něčemu je ...