Triumph Tiger 800 XR (2014)

Vlastník Goes-F
Vloženo 17.11.2018
Aktualizováno 17.11.2018

Když někdo hledá, myslí si ,že už našel to co hledal. pak se ,ale sveze na triumph a pochopí, že hledal jen polovinu toho co tato motorka umí.

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany)

První dojmy - Naprosto geniální motor, který dává do pohybu stroj postaveném na trubkovém rámu s dokonalou ergonomii a svoji krásou. V zatáčce se chová naprosto čitelně, brzdný systém je naprosto adekvátně naladěn k danému druhu motocyklu.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého

Doplňky na motorce - Padací rám, vyhřívání rukovětí,

Dobré recenze a nepotkáš ho na každém rohu
Akcelerace je příjemná, jízdní vlastnosti skvělé, brzdy nejsou záludné ,ale je třeba si na ně zvyknout. Podvozek hravě a plynule překonává díry v silnici. Je sice tvrdý, ale žádné nakopáván. Ovladatelnost na jedničku. Spolujezdce neřeším. Úložný prostor pod sedadlem. Spotřeba??? Plná- prázdná, kdo to chce řešit?? Motorka se nejlépe cítí na silnici. Snese i rozbitou silnici a lehkou šotolinu nebo polňačku. Motorka je příjemná jak na jízdu po silnicích , kde za to člověk může vzít , tak i na klikatých horských cestách, které jsou plné výmolů . Ve městě zcela bez problémů. Vždy jsem hledal universální motorku. Zde si dovoluji tvrdit, že Tiger je asi nejuniversálnější stroj , který jsem měl možnost poznat.

Pete23
Pete23 napsal 21.12.18 v 08:00 10b.

amen

mekky32
mekky32 napsal 01.12.18 v 19:41 10b.

Podepisuji v plném rozsahu
at Ti jiezdi

toom
toom napsal 18.11.18 v 07:37 10b.

Naprostý souhlas

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.11.18 v 21:02 10b.