KTM Freeride 250F (2018)

Vlastník FilM
Vloženo 17.11.2018
Aktualizováno 17.11.2018

Na ostrou uz se necitim, na freeride padla volba protoze mi pripada jak kolo

Motorka koupena od FIRMA:Racetool (Praha 4-Hodkovičky)

KTM Freeride E-XC: vyprodana

První dojmy - zatim je tezke si udelat nazor, vcera koupena. Mam 195cm, takze mi je trochu mala - bude to chtit zvednout riditka - ale pocity super. Lehkost je citit, moto pusobi hrave. Jsem hodne zvedav na motor, ktery se projevuje na malorazkovy 4tkat docela agilne a ma i trochu kroutaku

Motorku bych doporučil pro - Pro nekoho kdo nechce litat po MX trati nebo po polnackach 100+. a chce lehkou, obratnou motku na hrani. Super pro holky, motoduchodce, ale vlastne pro kazdeho

Doplňky na motorce - pevne blastry - ani jsem je nekupoval, ale proste uz na moto byly.

Mival jsem EXC450, na silnici jsem najezdil mraky KM, od japonskych zmrzlin az k soucasnemu BMW K1200LT. S pitome zlamanym a 2x operovanym loktem (ne z moto) jsem myslel ze uz se nesvezu, tak jsem EXC jiz davnno prodal. Jenze nyni bydlim na chalupe a ctyrkolka je slaba naplast na endurove srdce, tak volba padla na freeride. Puvodne jsem chtel elektro - lakalo me nerusene hopsat po lese, ale prosvihnul jsem vyprodej, tak nakonec jsem impulsivne koupil novou 250f - a je to parada. Chtel jsem neco lehkeho, nemam zadne ambice, jen tak pro radost.

BAJA_CZ
BAJA_CZ napsal 25.08.20 v 13:13 10b.

Super motorka do lesa, tak ať slouží a moc se neválej po stromcích.

TRAVEX-BMW-GS
TRAVEX-BMW-GS napsal 04.01.19 v 19:55 10b.

Nádhera