Keeway Superlight 200 (2017)

Vlastník reidyk
Vloženo 17.11.2018
Aktualizováno 17.11.2018

atraktivni vzhled za malo penez. Nizka spotreba. Ucinny olejovy chladic dovoluje vsechny jizdni rezimy i v tropech.

Motorka koupena od SYM Angeles,Pampanga,Philippines

První dojmy - Padla mi do oka hned jak jsem ji zahledl nesmele vykukovat mezi skutry,kterych tu v Asii jezdi miliony. Nizke sedlo mne utvrdilo,ze to je prave to co hledam a nasledny posez mi dal za pravdu.Velice pohodlna s mekcim prednim a stavitelnym zadnim perovanim.

Usita jak na miru. Posed vynikajici. Akcelerace dostatecna. Na silnici sedi dobre. Diky sirokym pneu si vede dobre i v terenu. Misto klasickych stupacek ma plosinky jak Harley, tudiz jizda pohodlna, nezatezujici stejne svaly. Nohy lze i pohodlne natahnout jak na choperu a vychutnavat si tak jizdu krajinou. Prevodove pomery jsou tu kratke a jiste by se tu uplatnila 6.rychlost. Na 15 litrovou nadrz se da ujet temer 600km Pro klidnou jizdu ji vyhovuji otacky kolem 4300-4500. Nevyhodou je ovsem velky polomer otaceni, coz muze byt problem na uzkych silnickach nebo v terenu. Novinkou pro mne bylo spolecne pouziti motor.oleje i pro prevodovku. Vymena oleje doporucena po 3000-4000km. Spolecna olej.napln 1.3L

reidyk
reidyk napsal 03.02.20 v 15:19

vykonove srovnatelna s CZ 175/477 kterou jsem take mel ale se spotrebou 2x mensi (po 25 000 km prumer 2,6 L/100km)