Kawasaki ZZR 250 (1993)

Vlastník JASM1NA
Vloženo 16.11.2018
Aktualizováno 16.11.2018

Miluju jí, je nejlepší na světě, prostě nejlepsí kámoš. Je krásná, chytrá, spolehlivá, rychlá, má úžasný zvuk.

Motorka koupena od Podědila jsem jí

První dojmy - Neuvěřitelně spolehlivá a ojedinělá jízda! Zvuk této mašiny je naprosto ojedinělý a vizuál je velice charismatický, ti, kteří motorku neznají se mě ptají zda-li je to 750 nebo snad i 1000. Má dokonalou sprotovní kamufláž, a s polodrapáky se na ní klopí nejlíp na světě.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě! :D A teď vážně: Pro trpělivé lidi, kteří hledají motorku do všech podmínek, na kterou bude při hodném a starostlivém zacházení i spoleh. :)

Doplňky na motorce - Zatím je na motorce pouze kufr, sundávací. Ale vyrobíme jí padáky, a asi si udělám jednou řadost i vyhřívanou rukojetí. :)

Byl mi věnován srdečným člověkem, který již měnil na silnější kubatůru. Když jsem jí dostala bylo potřeba jí dát do cajku. Tak jsme vyčistili karburátory a odčerpali nadbytečný olej z vydlic řízení. Přezuli jsme jí do již zmínených polodrapáků. Ještě jí musím koupit nové světílko do budíků. A dnes jsme objednali náhradní svíčky - jsou prý velmi ojedinělé.
Tato motorka se nejlíp cítí kdekoliv kde se jede. V zimě se dýl zahřívá ale to vůbec nevadí pokud je člověk zamilovaný, tak to prostě dá a počká si. V létě s ní zatím nemám zkušenosti. Co na ní oceňuji je hůavně výška, skoro dosáhnu nazem i patou! (Mám 164 cm). S úžasnýmy polodrapáky jde vzít opravdu do jakéhokoliv terénu, ničeho se nebojí.
Cestování jsem ješte nevyzkoušela ale je jasné. že to bude nejlepší!

PanKlobasnik
PanKlobasnik napsal 17.11.18 v 11:07 10b.

Jde videt, ze Ti dela velkou radost, a tak to ma byt . Tak si ji naplno uzij, a hodne stastnych kilometru 10b

ducatistax
ducatistax napsal 16.11.18 v 20:07 10b.

užij si jí, je to opravdová rachejtle..