KTM EXC 350 F (2013)

Vlastník .martin.sv.
Vloženo 16.11.2018
Aktualizováno 10.4.2019

Jelikož jsem chtěl vyzkoušet něco nového a něco, kde se nebudu muset stresovat z toho, že mě na silnici sestřelí nějaký slepý důchodce ve Favoritu, tak jsem sáhnul po endurku.

První dojmy - Původně jsem chtěl exc 450, ale naskytla se zajímavá koupě tohodle odrážedla, tak proč to nezkusit. Časem bych chtěl sehnat i motardové kola abych si zablbnul i mimo terén.

Jede, brzdí, a kupodivu i svítí. :D Nastartovala na drcnutí tlačítka i na první nakopnutí, je to ne příliš často vídaná edice sixdays Germany. Vypadá opravdu pěkně, kosmetiku neřeším (to bych byl u endura blázen), v origo stavu až na řidítka, ty jsou vyšší (což mi vlastně vyhovuje) jinak vše jak má být. Zatím se na tom učím, ale už teď je na tom strašná sranda.
Během zimy chci mrknout na ventily a podobné blbiny, novou řetězovku atd.
Snad to nebude K aždý T ýden M otor :D :D

Motorka je prodaná... Byla to sranda, ale pokud někdo z kamarádů nemá čas tak sám se na tom člověk neprojede resp. není to dobré jezdit do lesa sám.. Takže se vrátím zpátky na silnici, ale asi sáhnu po něčem co není zbytečně překoňované ale je na tom dost zábavy např. nějaké supermoto, hypermotard nebo něco podobného.

Tomáš_Repsol
Tomáš_Repsol napsal 19.11.18 v 10:05 10b.

Jo jo, dobrá volba

Franz77
Franz77 napsal 16.11.18 v 15:39 10b.