Honda NX 650 Dominator (2000)

Vlastník Alfonc
Vloženo 15.11.2018
Aktualizováno 26.12.2019

Stará poctivá všeumělka. Není mi líto, když mi někde upadne.

První dojmy - Domino je fakt úkaz. Ta motorka byla stará už když si jí v roce 2000 koupil první majitel. Ale i tak je ten motocykl super kamarád, který nic moc nežádá, ale dává mnoho.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo má hluboko do kapsy, ale srdce mu bije pro motorky a dobrodružství.

Doplňky na motorce - Pořádný řídítka, kvalitní brzdová hadice, kryty rukou, ostrý stupačky, zásuvka na nabíjení mobilu, navigace,...….

Na podzim roku 2017, jsme si s kamarádem řekli, že je čas zkusit urvat se po letech od rodin, nechat doma ženy a děti a alespoň týden být zase svobodní dobrodruzi v sedle motocyklu, se spacákem, vařičem a pár drobnejma na benzín a kafe. Cíl je jasný a to hory Bosny a Hercegoviny a aby nešlo couvnout, bylo i jasně dohodnuto, že 8.6.2018 se sejdeme na naší čerpačce, dáme kafe a jedeme!

Tak fajn...začal jsem hledat motorku, která nezasáhne do rozpočtu mladé rodiny s dvěma dětmi, nedostavěným barákem a ženou na mateřské. Motorku, která je nenáročná na provoz, zvládne jízdu v lehčím terénu, nebude vážit nesmysl a nebude mi líto, když mi tu a tam upadne. Mno...věřte mi, že to nebyl snadný úkol, ale po několika měsíčním hlídání inzerátů, jsem najednou narazil na Domino, který prodávající v únoru potřeboval rychle poslat z domova, protože měl možnost pořídit jiný stroj a navíc nabízené Domino mělo několik šrámů z pádu na asfaltu v nějaké minulosti. Na inzerát jsem volal udivenému prodávajícímu dřív, než stihnul dojít ze sklepa s fotkami a dát je k inzerátu (dle jeho slov). Prodávající byl na druhém konci republiky, což v kombinaci s únorovými mrazy mohlo vypadat jako překážka, ale náhoda tomu chtěla, že prodávající jezdí každý týden kolem nás s kamionem, takže mi Domino dovezl až pod nos. To jsou služby

Poladil jsem pár drobností, jako pořádné stupačky, kvalitní řídítka, pořádnou brzdovou hadici, adekvátní pneumatiky, kryty rukou s LED svítilnami, abych byl dobře vidět a nesundal mě nějaký slepoun a byl jsem připraven na vysněnou cestu do BiH. A že to stálo za to!!! Jak se říká, za málo peněz, hodně muziky!

chosexlv
chosexlv napsal 22.11.18 v 20:21

Super

chosexlv
chosexlv napsal 22.11.18 v 20:21 7b.

Super

Dacann
Dacann napsal 18.11.18 v 17:59 9b.

Moc hezký

PanKlobasnik
PanKlobasnik napsal 16.11.18 v 10:54 10b.

Koupit moto, a vyrazit za dobrodruzstvim Tak to ma byt Jasnych 10b.

Radus88
Radus88 napsal 15.11.18 v 21:34 10b.

Paradni fotky