Husqvarna WR 125 (2005)

Vlastník Alfonc
Vloženo 15.11.2018
Aktualizováno 15.11.2018

Vypadá ostře, ale žádná divočina to není

První dojmy - 2T po těch letech...nááádhera! Už jsem měl nějak dost toho asfaltu a tak jsem se rozhodl, že zkusím jezdit mimo asfalt. Na motorkách sice jezdím už nějaké to desetiletí, ale z endura mám prostě přirozený respekt a tak jsme hledal něco nezáludného.

Motorku bych doporučil pro - Pro mladý kluky (možná i holky), co chtějí na rande někam k pěknému lesíku.

No...WR 125 lze pořídit za rozumné peníze a když jsem se rozhodl, že chci zkusit jezdit enduro, chtěl jsem něco, co bude brát trošku ohled na to, že nezačínám s tímto sportem v patnácti, ani dvaceti, ani třiceti...bože, fakt jsem s tím začal ve čtyřiceti??? Jsem já vůbec normální?

Poměrně brzy jsem pochopil, že tahle motorka je vážně myšlená spíš jako pro šestnáctiletý střelce, co si rádi zajedou na rande lesem nebo přes louku do sousední vesnice. Ale chtít od toho nějaké ostřejší ježdění v terénu, to fakt ne. Takže šla brzy dál a vystřídala jí Yamaha WR 250 F, ale ten čtyřtakt...hm...to mě nenadchlo a tak jsem do třetice všeho dobrého našel to, co jsem od začátku hledal... KTM EXC 200