renocar_unor

Ducati Multistrada 950 (2018)

Vlastník Corum
Vloženo 13.11.2018
Aktualizováno 13.11.2018

Co na to říct? Prostě Multistrada. Krásný a univerzální stroj!

Motorka koupena od Profi-moto.cz (Děčín IV-Podmokly)

První dojmy - První dojmy? Nedá se popsat. Měl jsem jí letos půjčenou na moto trip po Evropě a ten stroj je neuvěřitelně sexy a prostě brutální. Prostě láska na první pohled!

Motorku bych doporučil pro - Pro mě.

Doplňky na motorce - Zatím nic, ale to přijde :)

Brzdy fungují, motor motoruje a prostě vše funguje jak má. Na to, jaký je to mastodont je neuvěřitelně hravá a ovladatelná. Prostě masakr. Podvozkově mi sedí a převodovka taky naprosto cajk.
Na žádném jiném bajku jsem se necítil tak bezpečně i za deště, jako na Multistradě. A to i po tom, že při první cestě domů se nás pokusilo zabít pár aut, které se rozhodli v koloně nebrzdit. Naštěstí krásně zvládnutý úhybný manévr a přejezd do středu.
Motorka se chová jak hypermotard a zároveň se dá jet dálka.
Letos jsem na 2016 dal 2700km a po návratu domů, už jsem přemýšlel kam bych ještě jel. Tenhle bajk nejde nemilovat. Je to něco, co Vás donutí přemýšlet nad tím, zda je to ta pravá, a zda je to ta, s kterou již zůstanete na furt. Já mám zatím stav, že bych neměnil. A pokud někdy ano, tak za jinou Multistradu :)
Ducati to zvládlo fantasticky a ta motorka poslouchá na slovo. Kouknete kam chcete jet, a motorka tam bez keců zatočí. Prostě hustokrutopřísnej stroj!

VulcanSport
VulcanSport napsal 14.06.19 v 23:55 9b.

Taky o ní uvažuji, už jsem byl na předváděčce 950 úžasná 1260 tam jsem se s ní musel poprat.

speroure
speroure napsal 03.01.19 v 00:11 10b.

Krásná italka!

Luigi37
Luigi37 napsal 14.12.18 v 17:14 10b.

Corum
Corum napsal 16.11.18 v 20:44

Díky moc všem :)

Petr45
Petr45 napsal 16.11.18 v 18:36 10b.

Pěkná, taky to u mě vyhrála. Tak ať slouží.