Husaberg FS 650 (2006)

Vlastník kabud
Vloženo 21.11.2006
Aktualizováno 17.1.2007

Absolutne jedinecnej stroj, totalni adrenalinova zalezitost. Driv jsem jezdil KTM 660 SMC. Nic proti KTM, mel jsem ji moc rad, ale Husaberg je jeste uplne nekde jinde.Ovladatelnost kola s brutalnim motorem.Proste stroj pro ty, co presne vi co chteji.

Cesty: Cestovani na Husabergu?? To od tehle motorky nemuze nikdo cekat.

Další info: jo, zatim maximalni spokojenost.Dozadu jsem dal misto 4,5 5,0 rafek, pridal bustery a padaky, takze ted uz ji nic nechybi.Jo a prohodil jsem si zadni rozetu (40 zubu misto 38). Rozdil je nasledujici:Maximalka se kupodivu zvedla (puvodni prevod je nejspis jeste koncipovan na ladak a dalsi upravy), takze se tek pohybuje kolem 185.Zato na zadek jde plynem jeste na 3. bez diskuzi a na 4. jen tak tak Taky se mi jednou vzepnula na zadni ve 170 na konci tahleho kopce Proste letadlo

OnBa
OnBa napsal 19.01.12 v 12:44

Reakce autobusákovi: To nevím kdo všechno to pomlouvá, ale my máme Husabergů v okolí už 6 a je to skvělej stroj, navíc tato černá motardová varianta je prostě skvělá A s KTM jsem byla taky hodně spokojen (250 SX, 04), za to moje tragédie byli Honda CRF 450 R, 08 a Kawasaki KLR 600, 95. Yamaze taky fandím, protože má spoustu věcí se kterýma jsem spokojen. Viz. Nissin brzdi jsou absolutně bezporuchový nerozdíl od čepů v Brembech, atd., Takže každé své pro a proti a záleží jak dobře koupíš, jelikož na novou nemám.

Humusus
Humusus napsal 12.04.10 v 17:51

Moc hezký, zdravim Stodůlky

wario
wario napsal 24.05.09 v 20:10

brutalitka

gervajz9
gervajz9 napsal 17.04.09 v 19:49

Zdravim.Moc pěknej kousek a vykonově asi hodně vysoko,přeji hodně km bez nehod.

ptaak
ptaak napsal 18.02.09 v 21:21

pekna, a asi mrte zihadlo podle toho co pises