Honda CRF 250 Rally (2018)

Vlastník Vojta_M8
Vloženo 10.11.2018
Aktualizováno 26.1.2021

Chtel jsem neco vic do terenu, ale i na jezdeni do prace, dlouhych cest jsem za posledni rok neudelal moc a na pristi rok to taky v planu nemam, spis jen o vikendu projet nejakou polnacku, lom, co se naskytne...

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Skvely pristup, Transalp protiuctem, vsechno vyrizeno behem chvile, testovaci jizda predem

Yamaha WR 250F: důvod neuveden
KTM EXC 350 F: důvod neuveden

První dojmy - Zatim mam najeto 200 za par dni, je to fungl, takze vykon zatim moc nevyzkousim. Co ale uz ted muzu rict, ze svezeni je pohodlne a s rohlikem, akorat pri brzdeni se rozhoupe jak maly dite, ono to vlastne je trochu maly dite :) kazdopadne druha pruzina do prednich tlumicu to pres zimu jisti

Motorku bych doporučil pro - Kdyz jednoho bavi i silnice i nesilnice, v zakladu bych ji asi na motokrosovou trat nebral, ale vsude jinde jako doma

Doplňky na motorce - Vyfuk Arrow, pujde filtr K&N, lamaci zrcatka, mozna kratsi packy casem, pruzina do tlumice, uvidim jestli shock...

Jak jsem psal nahore, je to srandovni, zatim nizke otacky, ale od bahna uz stejne trochu je, gumy trochu plavou, ale dopredu jede svedomite :) na silnici naopak drzi skvele, do naklonu jde skoro stejne jako Alp na vic silnicnich gumach, to jsem snad ani necekal

Vojta_M8
Vojta_M8 napsal 12.05.19 v 18:43

Fantomas: presne, podle me z ni spis muzes odlejvat benzin do sekacky, nez ze bys musel plnit :))

fantomasbike
fantomasbike napsal 16.02.19 v 06:51 10b.

Dobrá volba.Transalpa jsem měl taky.Dobrá motorka.Ale rozhodla váha motorky.Už mám najeto skoro 2000 km.Srandovní je spotřeba.

HondaOK
HondaOK napsal 24.12.18 v 08:30 10b.

Paráda

Alesko
Alesko napsal 17.11.18 v 15:51 10b.

Pekna CRF .

Marv84
Marv84 napsal 11.11.18 v 12:05 10b.

moc pěkná motorka třeba se poštěstí a bude i nová cfr450l v novém kabátě rally