renocar_unor

BMW F 650 CS (2003)

Vlastník Pichlan
Vloženo 10.11.2018
Aktualizováno 10.11.2018

luxusní stav,+hlavní stojan,bez hnusných madel,originál kryt na prostor fingované nádrže hlavně najeto 19000km

První dojmy - naprosto vyhovující posunovadlo,teda alespoň po těch žihadlech co jsem mněl před tím

dennodení dojíždění do práce 15km a sem tam vejlet po naší "kotlině"

Koupil jsem ji jednoho krásného,slunečného dne(v neděli 14.10.18),okamžitě padla starýmu "kozlovi"(myšleno mně)do ruky,tak jsme se přitulili a najeli cca 350km a hurá domů pochlubit se "družici", na čem bude prohánět zadnici!Avšak dorazil jsem pozdě a krasotinka už spala.Povídám si,pochlubím se zítra nic Ti neuteče a usnul jsem jak "dadánek" s rukama furt na plynu,nohama obkročmo a slastným úsměvem ve tváři.Druhý den ráno jsem na kobylce(scarver) vyjel do práce,ať po šichtě vyřídím pojistku,evidenčku a snad i přepis.Necelých pětset metrů od rachoty výlet skončil a kobylka vydechla naposled,sestřelil mně mladej debil v oktávii,se slovy "já jsem Vás úplně přehlídnul"...co dodat,můžeš mít 35let řidičák,najet stovky a tisíce kilometrů bez nehody ale když máš v "knize osudu" napsáno: narazíš na korunovanýho vola...tak holt dřív nebo později k tomu dojde!
Motorka je na sračku a já ležím doma s límcem na krku abych si neolizoval kulky?!

Labus
Labus napsal 07.12.18 v 08:32 9b.

tak to je hnus

-MP-
-MP- napsal 10.11.18 v 11:52 10b.

Smutnej příběh Tak brzký uzdravení .