Suzuki GSX-R 1000 (2014)

Vlastník Othello
Vloženo 10.11.2018
Aktualizováno 15.11.2018

Dlouho jsem pochyboval o smyslu zveřejnění a to z několika důvodů. Každému , kdo se na tomto webu pohybuje je tahle strojovna notoricky známá a ví vo co go.
Nehodlám se proto rozplývat nad tím jak je skvělá a úžasná, protože jednoduše úžasná je.

První dojmy - Neumím si představit koupi motorky, která se mi nelíbí , to zaprvé. Na vzhled máme každej svůj názor a vkus. Za mě byl gixxer vždy č. 1 a tím je vymalováno. Zadruhé platí, že funkčnost , ergonomie, jízdní vlastnosti, síla motoru a radost z jízdy za vzhledem nezaostává.

Doplňky na motorce - Při prvním wartungu šel do airboxu namísto papírové vložky racingový K&N filtr. Převodovce jsem dopřál quickshifter, chlazení digitální termostat, rd moto padáky , na výfuku je jak jinak, Yoshimura.

Znáte zákon o přitažlivosti těles? Asi všichni, že jo. Tak to je odpověď na otázku, proč jsem jí pořídil. Ano, byly to tanečky okolo, než se tak stalo, ano musel jsem se k tomu prokousat jako jiní ke svému stroji, ale jednou to přijít muselo, to je nevyhnutelné.
Pochybuju, že se mi podaří popsat, co tahle beast dokáže, ale pokusím se o to. Ono to úplně snadné nebude, je to hodně
o emocích a proto vlastně na svých strojích jezdíme.
Asi tušíte, otočením plynové rukojeti se dějí věci. Kromě těch
zjevných, kdy se zvedá přední kolo, zadní pak trhá, ne asfalt, ale gumu. Gumuje i při rychlostech, kdy byste to už nečekali a kroutíte hlavou, že tohle přece není možný. Ale je to možný, takhle silný cafe to je, ale příště zjistím, že je ještě silnější. Vlastně ani nevím jestli jsem jí dal někdy naplno napít, ale jo. To už jsem jel docela rychle, s šestým kvaltem , budík ukazoval max a ona stále zrychlovala, nebýt konce cesty tak se dozvím, kam až ta nora vede.
Na začátku si ze mě dělala srandu, byl jsem za Alenku v říši divů. Teď se dá říct, že jsem si zvykl a do jiné dimenze mě dostane pokaždé.

painkiller11
painkiller11 napsal 16.05.20 v 12:06 10b.

BENDER8
BENDER8 napsal 17.11.18 v 20:06

...projel bych se

BENDER8
BENDER8 napsal 17.11.18 v 20:05 10b.

...projel bych se

tominbrno
tominbrno napsal 17.11.18 v 17:27 10b.

context
context napsal 17.11.18 v 13:01 10b.

Krásná sůza přejí hodně najetých km bez nehod a vždy šťastný návrat domů, hlavně krátkou zimu a dlouhou nadcházející sezonu, ať ti dlouho slouží a dělá jen radost.