Kawasaki Versys 650 (2011)

Vlastník Marv84
Vloženo 8.11.2018
Aktualizováno 1.7.2021

Nádherná jako nová, krásný stav i vzhled. Mrštná potvůrka :)

První dojmy - Prví jízda byla dobrá ale musel jsem opatrně na motorce byly ještě origo pneu dunlop... vzorku hromada ale staré až až... Po přezutí to teprve všechno začalo, ze začátku pomalu a pak to šlo samo...

Když jsem vybíral motorku tak jsem chtěl něco pro začátečníka a hlavně pohodlného. Vybíral jsem ze dvou motorek které mi padly do oka.
1: XT660R
2: Versys 650 rv: 2010 nahoru
První jsem koupil XT ne že by to byla špatná motorka ale pro mě strašně nepohodlná, dojíždění do práce cca 15km bylo pro můj zadek hraníční mez :) ten jednoválec je prostě jednoválec (někomu sedne někomu ne) ale urcitě se k bucharu vratím ale až dozraje čas.
Po zkušenosti s XT jem ho po 1,5 roku prodal a koupil Versyse 650.
Teď jsem maximálně spokojen. Po prezutí na nové pneu lepší a lepší s motorku mám najeto za 2 mesíce víc jak s XT za rok a půl.
Versys je hodně (apoň pro mě) pohodlná motorka a i ergonomie je super, pro moji výšku cca 190cm ideální. Brzdy dostačující, podvozek je nastaven tak jak je, vyhovuje mi to. Spolujezdce jsem jestě nevezl a zatím to neplánuju. Spotřebu nerěším ale bude to do 5l. Palivoměr ukazuje zvlaštně, i kdyz svítí poslední članek ukazatele tak je v nádrží ještě dost benzínu ale nepokoušel jsem štěstí s dojezdem :). Odkládací prostor je nic moc ale na základní věci to stačí. Zatím jsem měl jen jeden problém kdy motorka střílela pod nádrží ale v servise to opravili a dali rovnou nové svičky prý neco povoleného...
I když je to (enduro) tak preferuju spíš silnice. Nejlíp je motorce i mě v hodně zatačkovitých úsecích tam je Versys opravdu zábavný. Ve městě je motorka mrštná jak štika :). Dá se s ním jet hodně svižne i na kochačku, polní a lesni cesty tak zvládne ale do určitého limitu, 17 kolo vepředu toho moc nedovolí. Cestovat se s ním dá, několik cest po dálnici máme taky za sebou ale není to úplně ono (malé plexi) ale da se to vydržet.

1.7.2021 Prodáno

spike-cz
spike-cz napsal 15.11.18 v 19:14 10b.

Gratuluju. Já bych řekl, že je tak ošklivej, až je krásnej. O mojí guzině to taky říkají.
Určitě ale je radost na něm brousit zatáčky.
Tak kolama dolů

Pavel888
Pavel888 napsal 11.11.18 v 07:34 10b.

Leonekx
Leonekx napsal 10.11.18 v 20:12 10b.

vopák
vopák napsal 09.11.18 v 17:20 10b.

Koukám,že sme vybírali podobně i s tim xtéčkem. V černý je versys nejhezčí..at' to lítá

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 08.11.18 v 22:21 10b.

jasných 10