motopark_kveten

Derbi Terra 125 Adventure (2009)

Vlastník Kolky42
Vloženo 5.11.2018
Aktualizováno 28.4.2019

Lehká, hravá motorka pro začátečníka jako jsem já

Honda XL 125V Varadero: Chtěl jsem mít motorku kterou nemá uplně každý a její značka není ve světe nijak zvlášť známe.

První dojmy - Motorka mi sedí parádně nemůžu jsi jí vynachválit, až tedy na jednu věc, brzda zadního kola je ani ně páčka je to jen malej kulatej kus železa kterej se hodně blbě hledá nohou ale po nalezení žádnej problém :-)

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci pro styl enduro, nebo pokročilí jezdci protože v téhle motorce si každej něco najde :)

Doplňky na motorce - Zadní kufr, tankvak, světýlka

NXram
NXram napsal 14.03.19 v 06:35

pěkná, myslím dobrá volba Docela vám všem mladým závidím tu dostupnost a rozmanitost v této kategorii. Já a mě podobní jsme měli před cca 20 lety horší možnost výběru... Já začínal po padesátce v 17 na Cagiva SuperCity 125, super dvoutaktní pila s odděleným přímazem. Do dneska jsem rád, že jsem dal na zkušené jezdce, ať se nejdříve vyjezdím na malorážce než koupím nějakou velikou mašinu. Je dobře, že to tak pro vás zavedli ze zákona ...
Užívej ji ve zdravý

Tomino104
Tomino104 napsal 05.03.19 v 18:20 9b.

speroure
speroure napsal 23.02.19 v 01:08 10b.

Hezká Derbina! Přeji mnoho spokojených km! PS: Jak si dokázal tu spotřebu 0.02 l/100 km?