Manet Tatran S 125 (1967)

Vlastník Redguy
Vloženo 5.11.2018
Aktualizováno 29.11.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 20 záznamů

raid
raid napsal 05.12.23 v 15:09 10b.

krásně jsi ho zrenovaval, měl bys dopsat zkušenosti po těch letech

romanesku
romanesku napsal 24.04.20 v 10:26 8b.

Gratulujem, ale na špatné brzdy by si mal byť zvyknutý z MG.
Minulý rok som stretol 82 ročného pána na Tatrane v Považskej Bystrici na akcii Považskobystrický motocykel. Prišiel tam z Trnavy a bol to jeho druhý výlet v sezóne(prvý bol do Ružomberka) mimo svojho okolia. Bol tam tajne, ráno doma povedal, že ide do dielničky niečo majstrovať a šup ho na tatrana do P.B. Bol som pri ňom , keď telefonoval so svojou ženou a vysvetloval jej, že obedovať nebude doma , potom bolo počuť nejaký pičung a pánko do telefonu sluboval, že na večeru už bude naisto doma. Pánko mi smutne povedal, že ho už nechcú púšťat ,,von". No a tento pánko má toho skútra od svojich 25 rokov. V pôvodnom stave, sem tam šrám, otĺkanec, ale všetko pôvodné, nereštaurované : Dúfam, že aj my budeme môcť na tajňáka utekať z domu na svojich miláčikoch aspoň v 70tke.

Targus
Targus napsal 29.11.19 v 12:49 10b.

Tyhle "kraksny" mě teda neoslovují, ale jen technický barbar by neocenil práci, kterou sis s tímhle kouskem dal.

Redguy
Redguy napsal 04.01.19 v 00:38

Asmo> Díky. Už jsem to psal dole, celá moje garáž je bíločerná, tak aby to ladilo

Asmo
Asmo napsal 03.01.19 v 19:23 10b.

Popis perfektní, naprosto přesný. Několik těchto neštěstí mi prošlo rukama a je to opravdu tak, jak píše majitel - je to neskutečná hujda Apropos, zrovinka renovuji dalšího (nevím, jak se moje diagnóza nazývá... ) Jen mi nejde narozum, proč jste při takových investicích a tolika práce použili úplně neoriginální barevnou kombinaci laku...

vopák
vopák napsal 26.11.18 v 11:45 10b.

Pěkná recenze.. respekt,že si to rodinný stříbro takhle zachránil..vypadá výborně

tomcruise77
tomcruise77 napsal 12.11.18 v 06:00 10b.

Táta ho také měl a shořel mu v stodole, škoda. Jinak moc hezká práce. Jo a myslím, že i ten Luboš to nakonec opravil, páč mu to určitě nedalo spát jako tobě.

bruttopyr
bruttopyr napsal 11.11.18 v 20:59 10b.

Krásný kousek!

Frankie
Frankie napsal 09.11.18 v 14:50

Člověk, který dokáže vrátit život hromadě šrotu, strávit renovací spoustu času a peněz a postavit z toho krásnou motorku, má můj neskonalý obdiv !

hippie2222
hippie2222 napsal 08.11.18 v 01:53 10b.

Je to tak, je to hezčí než prase. S Lubošem jsi pobavil, když mi něco kolem baráku nebo na technice nejde, pouštím si to "pro inspiraci" . Tenhle stroj měl kdysi můj táta, nás na tom jako prcky vozil, mám k němu vztah. Nikdy bych nebyl ochotnej vrážet čas a peníze do něčeho takovýho jen tak z plezíru, ale když to máš v rodině, úplně to chápu, to se prostě nedá nechat ležet a rezivět. A kouzlo to má obrovský, jen bych tam dodal i to plexo, to k tomu patří a bez něj je to neúplný. Klobouk dolů a ať to lítá .

Hery22
Hery22 napsal 06.11.18 v 20:24 10b.

Já si sice myslím, že prase je hezčí, každopádně Manet vypadá krásně je paráda, když se zachrání stará mašina po někom z rodiny

koudelka_v
koudelka_v napsal 06.11.18 v 19:33 10b.

Moc pěkná práce! A recenze je také pěkně napsaná...

Miklasek
Miklasek napsal 06.11.18 v 16:56

Je skutočne krásny! Ešte by mi tam pasovalo plexi Tiež som sa takto kedysi vyblbnul s mojim pionierom. Jazdí sa na ňom fakt tragicky, ale je v tom kopa nostalgie a spomienok

Chrast
Chrast napsal 06.11.18 v 15:04 10b.

Vysoce si cením manuálně schopných lidí, co něco takového dokážou. Za mně super počin a obdivuju čas a asi nemalé peníze tomu věnované.

biosák
biosák napsal 05.11.18 v 18:39 10b.

Parádička

Milan1963
Milan1963 napsal 05.11.18 v 15:09 10b.

Capan
Capan napsal 05.11.18 v 14:25

A že to teda ladí .

Redguy
Redguy napsal 05.11.18 v 10:51

>Capan - ne, takova barevna kombinace se nedelala,navic je otocena (to co mely Tatrany bile, je cerne, co mely barevne, je bile). Chtel jsem, aby to ladilo se zbytkem

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 05.11.18 v 09:15 9b.

paráda

Capan
Capan napsal 05.11.18 v 08:00 10b.

Moja prvá jazda a prvý pád .
Pekný,robil sa origo aj v bielej?