Suzuki SV 650S (2006)

Vlastník David6s
Vloženo 4.11.2018
Aktualizováno 13.3.2019

Lehká, ovladatelná, krásná motorka, která nevyděsí začátečníka, ani neurazí pokročilejší jezdce. A vypadá rychlejší než ve skutecnosti je.

Honda CB 600F Hornet: naskytla se koupě pěkné Suzuki SV 650S za dobrou cenu v mém okolí, tak uvidím jak mi dvouvál sedne
Suzuki GSR 600: naskytla se koupě pěkné Suzuki SV 650S za dobrou cenu v mém okolí, tak uvidím jak mi dvouvál sedne
Yamaha FZ6 S2: naskytla se koupě pěkné Suzuki SV 650S za dobrou cenu v mém okolí, tak uvidím jak mi dvouvál sedne

První dojmy - Zatím najeto 20 km při 10°C a na vlhkém asfaltu, takže zkušenosti 0, napíši více až se v nové sezoně s motorkou sžiji. Při výběru jsem se rozhodoval v této objemové třídě mezi 4 a 2 válci, tak nová sezona mi ukáže, zda jsem si vybral tu pravou. Po dalších 80 km za lepších podmínek jsem se trochu otrkal. Jako hlavní neduh bych zmínil měkké přední vidlice, bude to chtít zkontrolovat. Jinak motorka se hezky ovládá, pěkně padá do zatáček, v technických pasážích je výkonu dostatek, na tahání za heft po rovinkách tzv. drag race a na maximálku to je slabší. Přední brzda mi přijde OK, někde jsem se dočetl na přední brzdy negativní recenze, tak asi jsem ještě neměl možnost je dostat na limit. Zadní brzda je klasika, nic, nic a pak blokneš zadní kolo. U Freewindu mi přišla trochu lepší, ale tam taky nebyla ta váha tak na předku. Tak uvidím v nadcházejícím roce s přibývajícími zkušenostmi. Na ten sportovní posez jsem si už zvykl, tak ještě uvidím jaký to bude při delší vyjížďce. Zatím jsem spokojen. Motorka je to zábavná, a o to hlavně je jde.

Z důvodů zatím nulových zkušeností budu jen opakovat své prvotní dojmy.