Kawasaki Versys 650 (2017)

Vlastník CitaLC69
Vloženo 2.11.2018
Aktualizováno 2.11.2018

Hmm, Zelená... Kawasaki zelená, moc hezká, pohodlná. Vymodlená. Na první pohled mi padla do oka.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Modřice (Modřice)

První dojmy - Je to moje první silná motorka takže první jízda z motosalonu byla ze začátku rozklepaná, ale brzy jsem ji dostal do ruky. Domů jsem dojížděl za tmy, ovládání mi perfektně sedlo.

Doplňky na motorce - Mám na ní všechny tři origo kufry, mlhovky, držák na navigaci, 12V zásuvku, 2xUSB a padáky od Kawasaki.

Motorku jsem si vybral, protože se mi líbí vzhledem. Když v roce 2017 udělali zelenou, bylo rozhodnuto.
Jízda je pohodlná, klidná, nerovnosti přepluje. Protože je vyšší, tak zatáčky tak neřeže, spíš v pohodě vykrouží. Motor bych přirovnal spíš k dieselu v oktávce - táhne už odspodu, až do max. otáček. Tam kde kámoši tankují, já mám ještě 3/4 nádrže.
Manželka si postupně zvykla, někdy si o vyjížďku i řekne.
Motorku jsem koupil novou, omezenou na 35kW. To mě štvalo při zajíždění, protože když jsem točil maximální povolené otáčky (myslím 4000), tak jela sotva 90
po roce, až syn dostal lepší papíry, tak jsem ji nechal otevřít na plný výkon, a hned to bylo znatelně poznat. Hlavně ve vyšších otáčkách daleko lépe táhla. Při mé výšce 176 cm dosáhnu hůře na zem, tak na půl chodidla.
Oproti Hornetovi (máme ho doma) si na ní připadám jak v obýváku na houpacím křesle.
Do terénu s ní nejezdím, asi na to moc nebude i když není tak nízká jako třeba zmiňovaný Hornet. Přece jen je to cestovní enduro.
Nejlepší je, když mi občas kolemjdoucí nebo i ostatní motorkáři motorku pochválí. Ta zelená jí fakt sluší.

akurňa
akurňa napsal 29.01.19 v 16:26 10b.

Krásná mě teďka spinká v garáži. Hodně štastných kilometrů a kolama dolů

Herejk
Herejk napsal 09.11.18 v 14:32 10b.

MaloPes
MaloPes napsal 05.11.18 v 20:48

Kawasaki zelená, na okrese jediná...mam ji taky, Žabička a je super!!!

MaloPes
MaloPes napsal 05.11.18 v 20:41 10b.

Kawasaki zelená, na okrese jediná...mam ji taky, Žabička a je super!!!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 03.11.18 v 22:52 10b.