Honda PCX 125 (2018)

Vlastník tomant
Vloženo 1.11.2018
Aktualizováno 7.3.2019

Nový člen domácnosti, a milenka na občasné zájezdy Pro mě v nejlepší barvě co byla na výběr a zvykáme si na sebe a zajíždíme.

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová)

Yamaha NMAX: design, úložný prostor

První dojmy - Překvapila mě jednoduchost ovládání motorky, nikdy předtím jsem nic podobného neměl, takže respekt prvních 10km a pak už to šlo :-) I v "šetřícím režimu" prvních kilometrů mě překvapila živost i na půl plynu, jelikož nemám posouzení se silnějšími stroji, tak je to pro mě prostě super zrychlení :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv kdo si užije svižnější polocestovní skútr jak do města, tak na výlety.

Doplňky na motorce - zatím žádné

Průměrná spotřeba - 2.31 l/100km

Moje první „motorka“, převážně přibližovadlo do práce, je pro mě úplně něčím novým a jsem nadšenej. Byl jsem překvapenej, jak je to živé. Mám tedy prozatím najeto 500km, nicméně jak člověk může pomalu přidávat a už trošku zvykat na to jak asi bude jezdit, tak fakt hledím co to na 125ku umí.

Zkušeností prozatím z malého nájezdu není moc, pozitivní jsou pro mě světla, několikrát jsem jel po tmě a perfektní. Úložný prostor jsem také spokojenej, mám 39litrovej box a není problém nacpat sebou pod sedlo a do boxu vše co potřebuji od notebooku, oblečení, atd. Spotřeba podle palubky 2,2, podle tankování 2,17 L/100, takže spokojenost, když si vezmu, že jsou v tom i cesta Olomouc Brno a zpět a převážně kolem komína a město.

Pro mě pohodlný stroj klidně i na delší výlety, prozatím mám pouze 200km za den, nicméně plánuji nějaké delší výlety.

Gogo18
Gogo18 napsal 12.02.21 v 21:06 10b.

Taky mám stejnou barvu a jsem maximálně spokojen. Taky jsem ji koupil v Morava Motors a mám najeto zhruba 600 km.

MCHo
MCHo napsal 02.04.19 v 14:53

Topovka barva,taky mám...

MCHo
MCHo napsal 02.04.19 v 14:51 10b.

Topovka barva,taky mám...

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 08.11.18 v 21:03 10b.

Dobrá voľba jasných 10

TondaBenda
TondaBenda napsal 08.11.18 v 19:44 10b.

Tak ako píšeš PCX je skvelá ako do mesta tak na výlety, napriek malému motoru má skvelú dynamiku pri obsadení jedným jazdcom, pri 2 osobách je to už horšie, ale od toho sú zase motorky. Dá sa na nej užiť veľa zábavy. Za tie roky má vychytané muchy, je spoľahlivá, spotreba 2,1 l a teraz navyše aj skrásnela. Veľa šťastných km...