Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník Myna
Vloženo 31.10.2018
Aktualizováno 21.9.2022

Vloženo: 21.03.2019, Uskutečněno: 17.03.2019, Stav tachometru: 82298 km, Zhlédnuto: 7x

Klasika, jako asi většina zápisů v denících poslední měsíc

Čili nový olej Motul 5100 10W40, olejový filtr Champion, chladící kapalina Motocool Expert.
Potěšilo mě, že na magnetu výpušťáku nebyly žádný špony a olej měl tu správnou "vyjetou" barvu .
Nepotěšila mě původní chladící kapalina, barva bahna a vyteklo sotva půl litru (má být 1,98 l). Nová se ale zatím nikde neztrácí, tak uvidíme...

Taky jsem mašinu celou prolezl, kapotáže šly dolů a proběhla inspekce všeho. Takže na podsedláku jsem zavařil utržený držáky, pod lešením předních světel byla prapodivná konštrukce na přídavný světla (vážila asi 5 kilo ) a prošel jsem elektriku, kde bylo pár metrů kabelu "odnikud nikam" (od bývalých přídavných světel).

Ještě jak bude zase čas, tak přetěsnit tlumiče, vyměnit brzdovku a vyčistit pístky a Fazer bude jak novej .

• LED blinkry + vyhřívané rukojeti

Blinkry sou krásně vidět i na slunci. A mají homologaci. K blinkrům byl zapotřebí novej přerušovač, vzal jsem verzi s trimrem a naladil si blikání podle vlastní chuti. Blinkry i přerušovač made in aliexpress. Vyhřívan

Vloženo: 24.05.2019
    Uskutečněno: 13.04.2019
  • Svíčky + vzduchový filtr

Trocha předsezónní údržby. Nový svíčky byly už potřeba, starty jsou teď na brnk a volnoběh pravidelný. Čert ví, kdy naposledy se svíčky měnily, povolit je nedestruktivně dalo hodně práce... A jak byly krásně orezlý a vy

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.02.2019
    Uskutečněno: 16.02.2019
  • Oprava budíků + LED žárovky

Nelíbí se mi skleněný žárovky v budících u starších strojů, náhrada za LEDky byla jasná. Teď je podsvícení příjemnější a je víc vidět, dal jsem LEDky i do kontrolek a to je velký rozdíl, už jsou vidět i na slunci a dálko

Typ: Oprava
    Vloženo: 26.01.2019