renocar_unor

Suzuki DL 650 V-Strom (2011)

Vlastník N3rla
Vloženo 30.10.2018
Aktualizováno 30.10.2018

Motorka splnila moje očekávání, na cestování dostatečný výkon. Příjemný posez pro velkého člověka. Cestování ve dvou velice pohodlné, dokážu si předstvit opravdu dlouhé výlety.

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava) - Profesionální přístup a ochota prodejce

Honda XL 1000V Varadero: velká spotřeba

První dojmy - Motorku jsem si vyzkoušel u prodejce a hned padla do ruky, další japonská klasika která musí sednout i nezkušenému jezdci. Dvouválec tahá pěkně odspoda, pokud chcete ale sportovní jízdu musíte motor pustit do otáček a to hravě zvládá. Pro mě dostačující výkon pro běžné cestování

Cestuji hlavně po silnicích, motorka vede sama jezdce, myslím že pokud scháníte něco na cestování nemůžete šlápnout vedle. Suzuki navíc nabízí mnoho příslušenství takže motorku můžete vylepšit podle svého gusta. Motorku používám jak na cestu do práce tak na občasné projíždky. Spotřebu zatím odhaduju na něco kolem 4 litrů což je na 650ccm a 49kw velice pěkné. Toto rozhodlo i proč jsem nesáhnul po silnějším litrovém motoru.

Beny73
Beny73 napsal 12.11.19 v 13:52 10b.

Ahoj,
uvažuji o koupi V-Stroma cca 2006-2012 ale potřebuji jej protáhnout dveřním otvorem 80 cm, řídítka 84 cm vybalancuju, ale potřeboval bych změřit šířku těla motorky. Prosím, prosím...

JPechy
JPechy napsal 31.10.18 v 06:06 10b.

Je to parádní stroj a pěkně běhá

Clint.
Clint. napsal 30.10.18 v 19:20 10b.

Na fotce vypadá hooodně slušně, tak ať tě baví a dobře lítá, jsou to super strojovny, jasná desitka

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.10.18 v 17:41 10b.