BMW F 650 (1995)

Vlastník Petislav
Vloženo 28.10.2018
Aktualizováno 28.10.2018

Noedborný servis

Vloženo: 28.10.2018, Uskutečněno: 28.10.2018, Stav tachometru: 49000 km, Zhlédnuto: 46x

I takhle může dopadnout vaše přilba v servisu. Nejen, že ničí úmyslně majetek zákazníků, ale ještě se vysmívají. Jedná se o servis Jiromoto v Bílku. Nejen, že ničí váš majetek, ale i jako servis jsou nespolehlivý. Týden po garančním servisu na skůtru který jsem koupil ve zmíněném servisu a s najetými cca 20 km mi upadla brzda, následně jsem zjistil, že mi upadly šrouby, které měli v servisu zkontrolovat a dotáhnout, ale úkon byl zapsán jako proveden, patřičně vyúčtován, ale garanční servis odfláknutý, další problém byl s třesoucími se řídítky za jizdy na skůtru, v servisu vyměnili ložisko v krčku, olej v tlumičích a vrátili mi skůtr jako zcela v pořádku, nemohl jsem dojet ani do Chotěboře, tak jsem zastavil abych zjistil, proč se řidítka stále klepou a není ho možný udržet na silnici, zjistil jsem, že je hrbatá pneumatika. U mého Bmw při výměně řetězovky použili segerovku která byla původní, tím došlo při jízdě k uvolnění kolečka, následnému rozbití bloku motoru a ztráty kolečka, tak si udělejte obrázek sami, jací jsou v servisu Jiromoto odborníci. Byly tam i další problémy nejen se skůtrem, ale i s motorkou. prosím sdílejte, ať o tom ví co nejvíce lidí, nejen motorkářů, ale i skůtristů a nenechali se napálit.

Petislav (0) napsal 28.10.2018 v 19:15

Taky už tam nepůjdu, dal jsem to sem jen proto, aby kolegové na dvou kolech kteří tudy budou projíždět a potřebovali by akutní návštěvu servisu, tak aby se těmhle machrům vyhli

mirapulec (5) napsal 28.10.2018 v 18:27

Bagančata s ocelovou špičkou,rozeběhnout se a nakopat do koulí Už bych tam nedal ani koloběžku. S mým servisákem je to na dýl,ale co se týká odvedené práce tak naprostá spokojenost.Asi se ti nechce jezdit k Chrasti u Chrudimě