Kawasaki Versys 650 (2018)

Vlastník mirek.81
Vloženo 25.10.2018
Aktualizováno 25.10.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

speroure
speroure napsal 23.02.19 v 01:15 10b.

Krásný bílý Versysek! Přeji mnoho spokojených km!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 25.10.18 v 21:55 10b.

Ales600
Ales600 napsal 25.10.18 v 14:41 10b.

Pěkný Versys ať slouží

mirek.81
mirek.81 napsal 25.10.18 v 12:53

Ale no tak nemůžu říct, že by F800ST byla špatná motorka, byla super. Velkou výhodu jsem viděl např. v řemenu, s tím řetězem je to prostě vopruz, ale holt 95% motorek má řetěz, tak to je tak potřeba brát. Když pominu systém blinkrů á la BMW, což je pak už jenom o zvyku, ale mně to vadilo, tak největší rozdíl vidím ve vibracích, které by podle mě na cesťákách neměly být pokud možno vůbec. Nevím, jak to máš ty na svým BMW, ale u toho mýho sice vibrace nebyly až tak patrný, ale už po cca 400km jízdě, když jsem sesednul, cítil jsem mravenčení do nohou a trochu i v rukách, při jízdě ani ne. U Versyse tohle úplně odpadá. Další výhoda Versyse - sériové sedlo je podstatně pohodlnější. U BMW po 500km už jsem nevěděl, jak si mám sednout, tady je to úplně na pohodu. Jasně, sedlo se dá upravit atd., ale porovnávám sériový stavy. I posez se mi zdá být na Versysovi lepší, ale jde o výšku postavy atd. BMW je super motorka, ale mně prostě ten Versys sedí víc. Pro BMW mluví jednoznačně umístění nádrže, celkově nižší těžiště. U Versyse mi chybí třeba ukazatel venkovní teploty, blbost, ale je fajn to tam mít. A ať ho jenom nechválím, tak systém ukazatele dojezdu je teda fakt na hlavu, při zbývajících cca 5 litrech v nádrži se místo dojezdu zobrazí "----" a přestane ukazovat, zrovna když by se to zobrazovat naopak mělo. Nic není dokonalý

elvis78
elvis78 napsal 25.10.18 v 10:09 8b.

No a to si jako opustil BMW ? Tak to se ale rozepiš, co tě na něm štvalo a tak celkově to srovnej.Jak se na něm sedělo, jak tady se ti sedí... není to můj šálek kávy, proto 8 bodů.