BMW G 310 R (2018)

Vlastník Gogomajle
Vloženo 24.10.2018
Aktualizováno 29.10.2018

Koupena jako nová u autorizovaného dealera

Motorka koupena od FIRMA:Stratos Auto (Prosek)

Kawasaki Ninja 400: snad pro značku a rovnější řídítka...tedy pohodlnější posaz

První dojmy - Lehká svěží motorka, není nejrychlejší, ale zato ovladatelná i pro staříka.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je podle mě nejvhodnější jako druhý stroj do rodiny na kratší jízdy, nebo pro starší (třeba mě) a pro ženy nebo začátečníky.

Potřeboval jsem lehký a ovladatelný stroj. Měl jsem předtím choppera Suzuki Volusii 800, ale byla už na mě těžká a obtížně jsem s ní manipuloval na místě.Proto po několika zkušebních jízdách na různých typech motorek vyhrála právě BMW 310 R.

Jízda s ní je svižná, musím častěji řadit, max.rychlost není bůhví jaká, ale v mezích předpisů dostatečná. Na dálnici se však nehodí.
Brzdy a podvozek jsou excelentní, spolehlivé ve všech situacích (zatím). Jízda s batůžkem však není nic moc-motorka zkrátka nemá ten správný výkon. Je to spíš jen o vyhovění přání drahé polovičky...
Úložný prostor není v podstatě žádný, dokoupil jsem tankvak a na potřebné drobnosti to stačí.

Celodenní výlety absolvovala (i ve dvou) bez problémů, problémy jsem měl spíš já, když jsem měl otlačenou levou nohu od častého řazení, abych udržel výkon a otáčky motoru v optimální výši.