Yamaha TDM 900 (2004)

Vlastník Wiziwizi
Vloženo 22.10.2018
Aktualizováno 22.10.2018

Je to moje první motorka ,takže je skvělá a jsem rád ,že jí mám.

Motorka koupena od FIRMA:Milan Stuparič - MotoShop Tábor (T - Super domluva a přívětivý přístup k zákazníkovi.

První dojmy - První svezení bylo osudové a cítil jsem se naní jako doma. Na to že mám papíry chvilku, tak jsem pár strojů vyzkoušel( díky svým kamarádům). Pro začátečníka je dost mohutná a silná, ale pro cestování s mojí princeznou je to ideální volba.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, padací rám, turistické plexi se štítkem,dva boční kufry, topcase,

Stroj jsem vybral protožese milíbí vizáží a jízdními vlastnostmi. Sice jsem od začátku chtěl choppera ale po několika zkušebních jízdách jsem zjistil, že pro bolavá záda mojí ženy to není ideální volba. Po zkušební jízdě se ženou zazády na chopperu a na cesťáku bylo rozhodnuto. Bude to cesťák. To pohodlí pro spolujezdce je prý velký rozdíl.
Jízdní vlastnosti tédéemka jsou fakt špica a velmi rychle mi padla do ruky. Motor tichý a silný, zrychlení super a brzdy spolehlivé.Spotřeba kolem 4,5 l , takže na výlety to je v pohodě. A pořizovací cena byla velmi přijatelná.
Pro cestování využíváme dva boční kufry s dostatečným objemem (originál YAMAHA) a topcase na dvě helmy.
Zatím jezdíme výhradně po silnici a ve městě, terén nevyzkoušen.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 23.10.18 v 00:30 10b.

zeke11
zeke11 napsal 22.10.18 v 18:21 10b.

Dobrá volba...