KTM EXC 350 F (2018)

Vlastník wil
Vloženo 18.10.2018
Aktualizováno 17.1.2021

Bezvadný stroj na zahánění deprese

Motorka koupena od FIRMA:Kmoto (Vlašim)

KTM EXC 300: důvod neuveden

První dojmy - Oproti předchozímu modelu (2014) je trochu hubenější a motor trochu jemnější, ale jinak to není takový rozdíl. Pořád je to hlavně o mezičlánku řídítka-stupačky.

Motorku bych doporučil pro - Komu nevadí trochu bláta, potu, dřiny a občas i krve a modřin :)

Doplňky na motorce - Všemožné kryty a oranžové deklíky, akrap, ventilátor(doporučuju), silnější rámečky kolem chladičů, ochrana kotouče...

Po pěti letech s 350 six days model 2014 nastal čas na omlazení. Chvilku jsem málem podlehnul medialnimu tlaku a objednal novou dvoutaktni 300ku. Ne, že by byla špatná, ale po skoro dvou desetiletích na čtyřtaktu se učit jezdit na dvoutaktu, to by asi nedopadlo dobře. Přeci jen už jsem trochu starej na změny.
Oproti minulému modelu je ten nový trochu pocitově lehčí a ovladatelnější. Rozdíly nejsou úplně zásadní. Pár drobností je lepších. Třeba vestavěné výztuhy chladičů, snadnější výměna vzduchového filtru, lepší upevnění krytu pod motor. Co je horší, to je absence startovací páky. U starého modelu byla z výroby. U nového je třeba za nemalý peníz připlatit.
Jinak je to úžasná mašina, která slouží absolutně bez problémů i po těch všech pádech a kotrmelcích v terénu.

DoktorARO
DoktorARO napsal 19.10.18 v 09:15 10b.

Nádhera. Začal jsem na rmz 250 jestli mě to bude vůbec k cestě bavit. A je to bomba, ale výměna za enduro mě asi nemine, toto je favorit.