Triumph Tiger 1050 (2007)

Vlastník miki22
Vloženo 17.10.2018
Aktualizováno 17.10.2018

Hezká pohodlná trochu divoká motorka na kterou je potřeba si zvyknout na první svezení mi do ruky moc nesedla, ale po čase jsem si zvykl. Ještě připomínám nesvítí. Na potkávací světla jako Fichtl při větší rychlosti celkem prekérka.

Kawasaki Versys 1000: prostě se mi líbila více a anglickou motorku jem ještě neměl

První dojmy - Jelikož jsem na ní přesedlal z BMW 1200GS moje pocity byli rozpačité. Zdálo se mi že to vúbec nebrzdí v zatáčkách to plave a že vlastně nevím proč jsem si jí koupil. Plavání jsem odstranil až tak po měsíci když jsem šel mazat ředěz a zjistil jsem že je povolené kolo. a potom stačilo ještě dofoukat kola. Na brzdy jsem si musel zvyknout jelikož bavo mělo elektrický posilovač ... No a nejhorší zjištění bylo, když jsem jel na první delší výlet a vracel jsem se domů za tmy že motorka vůbec nesvítí. Jelikož je to motorka z produkce UK světlo svítí na protější škarpu a ještě málo jelikož má malou čočku, což už u novějšího modelu odstranili. Byl jsem nucen dokoupit přídavná světla aby se dalo za tmy vůbec jezdit. Jinak by to celkem šlo.

Motorku bych doporučil pro - na cestování

Doplňky na motorce - Plexi, padáky, přídavná světla kozy na řidítka a blástry a Deflektor plexi

Motorka se mi líbila svým designem a jelikož ze mě kamarád vykručel moje Bávo ještě před skončením sezóny prostě jsem moc nevybíral. Chtěl jsem se ještě svézt. Motor jede pěkně dá se trápit i v nízkých obrátkách a ochotně se rozjede. Brzdy jak jsem již zmínil dle mého nic moc, ale může to být tím že jsem byl zvyklý na posilovač a ABS. spotřeba je tak 5,5l když jsem jeli naložený po dálnici tak o litr více. Doplnil jsem padáky přídavná světla a vysoké Plexi a jízda se stala celkem pohodlná i na delší trasy.

speroure
speroure napsal 23.02.19 v 01:21 10b.

Krásný Triumph! Ty fotky jsou Přeji mnoho šťastných km!

31081
31081 napsal 18.10.18 v 13:02 10b.

Asi jeden z mála,kdo skočil z BMW na něco takového.Já jsem to měl,byl jsem velmi spokojen a uvažoval jsem že skočím do GS.Nakonec ale Versys.