Honda VFR 800 (2002)

Vlastník Krtek07
Vloženo 17.10.2018
Aktualizováno 14.6.2022

Je to prostě hodná Honda, která jezdci hodně promine.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč)

Honda CBF 600S: Špatný technický stav

První dojmy - Po první jízdě jsem byl dost nesvůj. Přece jen nejsem žádnej čahoun, takže na zem to mám tak tak. A protože jsem na motorce asi 20 let neseděl, tak to bylo na mě napoprvé dost divoký. Musím na to pomalu a opatrně. a hlavně "se učit, se učit, se učit" :-)

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že pro každého. Já jsem začátečník a je super - je to hodná Honda. A pro zkušeného jezdce to musí být lahůdka.

Doplňky na motorce - Zatím nic, ale chystám se přes zimu tunit.

Původně jsem chtěl choppera, ale kamarádi mi ho dost důkladně vymluvili. Že prej až budu mít takovýhle fousy . Tak se mě ujal kolega z práce a sjezdili jsme kde co. A nakonec mi "vnutil" VFRko. Zpočátku jsem z ní měl dost respekt, ale s přibývajícími kilometry ji mám víc a víc rád.
Najeto letos nemám prakticky nic - s bídou 2000 km. Takže hodnotit jí by bylo předčasné. Ale spokojený určitě jsem.

pepekcepek
pepekcepek napsal 27.03.24 v 19:19 10b.

Pěkná

PeterVFR
PeterVFR napsal 16.01.19 v 17:46 10b.

Nazdar Krtek. Dobrý výber, mal by si byť spokojný. Kompromis športovej turistiky. Aj na vybláznenie sa dá, aj na dlhé štreky v pohodičke, s prstom v zadku, aj po 400 km s úsmevom na tvári a chuťou hlatať ďalšie kilometre.
Pri výbere rovnaká alternatíva, s akou som začínal ja, CBF 600 S, tá moja ku mne prehovorila hneď na prvý pohľad, neváhal som. A po 2 rokoch ju vystriedalo VeFRo taktiež, vyberal som zo 4 modelov ( chcel som červené VFR-ko , no nebolo v takom top-stave ako čierne, ktoré mi začalo hovoriť pane ).

_Michal
_Michal napsal 17.10.18 v 14:11 10b.

Chopper není motorka, ten u me patri do skupiny skutru a udelal jsi dobre, ze jsi tuto krasavici poridil.