Yamaha MT-07 (2016)

Vlastník MT_Luban
Vloženo 16.10.2018
Aktualizováno 11.11.2018

Je to moje radost moje cesta za svobodou. Je to můj stroj na zážitky na které se nezapomíná.

První dojmy - Prvni jízda super. Trochu strachu po delsi pauze ale i tak paráda 😊. Je docela lehká takže i po delší době bez mašiny se jelo krásně. Až na display, který není tak úplně na správném místě je vše tak jak má být a mě osobně padne jako ulité.

Doplňky na motorce -

MTčko jsem si vybral protože se mi líbila jak po vzhledové stránce tak i po technické za pro mne přijatelnou cenu.
Fajn výkon, který je dostačujicí v běžném provozu. Motor nijak nerachtá a spolu s lazeným výfukem má nádherný zvuk. Příjemně naladěná převodovka tedy aspoň podle mého názoru. Kvalty tam padaj jako nic 😁. Brzdy jsou taky fajnový aspoň tedy přední o zadní nevím, protože ji nepoužívám. Podvozek je pro mne příjemný i když se spolujezdcem měkký. Světla sou sice na pohled hezká ale přední světlo by mohlo svítit daleko víc. Zadní je diodové a krásně svítí. Po technické stránce jsem velice spokojený. Výhrady mám jen k displeji a sedadlo by mohlo být komfortnější ale to by neměli co prodávat 😁 jinak spokojenost.

Cestování ve městě pohoda mimo taktéž. Delší trasy se taky dají ale na origo sedadle bolí zadek. Polňačku snese ale proč ?!

eMnatřetí
eMnatřetí napsal 17.10.18 v 08:12 10b.

Tož vitej mezi nama. Neboj nic, prdel si zvykne a když už jedeš, tož čum před sebe a ne do tableta .Pořídil sis stroj na zážitky. Přeji tisíce km s hubou od ucha k uchu.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 16.10.18 v 22:44 10b.

vilda_vrtule
vilda_vrtule napsal 16.10.18 v 17:34 10b.

Hlavně neopakuj mojí chybu a nekupuj to "lepší" sedlo, co mají v nabídce. Můj zadek signalizuje, že je snad ještě horší, než to sériové. Jedinou výhodu má v tom, že až si někam pošlu sedlo na přešití, budu mít na čem jezdit, než mi přijde zpět... tedy pokud ho pošta někde neztratí

Tak ať ti dělá jen radost